Asistentka exportnej logistiky

GS Strategy Capital s.r.o.

Ľ. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora oddelenia exportnej logistiky
• Zabezpečovať transportné procesy spoločnosti
• Zabezpečovať včasnú a efektívnu prepravu hotových výrobkov
• Komunikovať s dopravnými spoločnosťami a kuriérmi
• Viesť agendu a príslušnú dokumentáciu v súvislosti s prepravou
• Zodpovedať za prípravu plánov prepráv v spolupráci s oddelením predaja a skladu
• Zabezpečovať kontrolu a správnosť faktúr za prepravu
• Podpora zákazníkov
• Komunikácia a podpora zákazníkov na dennej báze, sledovanie zákaziek od ich vydania až po ich platbu
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami

• Práca v nadnárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Dynamické a priateľské pracovné prostredie.
• Zaujímavé finančné ohodnotenie.
• Podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja.

Životopisy, prosíme, zasielajte v slovenskom i anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• znalosť anglického jazyka je podmienkou
• samostatnosť, komunikatívnosť, analytické a logické myslenie
• skúsenosti s prepravnou logistikou vo výrobnej spoločnosti vítané
• znalosť SAP vítaná

Spoločnosť Universal Media Corporation /Slovakia/ s.r.o. sa zaoberá výrobou spotrebnej elektroniky (najmä LCD TV, plazma TV a inou domácou spotrebnou elektronikou).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1914659  Dátum zverejnenia: 23.1.2017