Hľadáme šikovných a zručných operátorov do výroby do 1-zmennej prevádzky Nástup ihneď !

GS Strategy Capital s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
10.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri montážnej linke v oblasti výroby LCD/LED televízorov
- zabezpečené vstupné zaškolenie operátorov
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- výhodou je 1-zmenná prevádzka od 06:00 - 14:30hod
- zabezpečená bezplatná autobusová preprava

Termín nástupu: ihneď, na pohovor pozývame priebežne.

- dlhodobé zamestnanie
- istota práce
- 1-zmenná prevádzka
- možnosť kariérneho rastu a rozvoja
- zabezpečená bezplatná autobusová doprava

Informácie o výberovom konaní

Vážená pani/ vážený pán,

v mene spoločnosti UMC Vám ďakujeme za Vás záujem o pracovnú pozíciu. Vaša žiadosť spolu so životopisom budú zaradené do databázy uchádzačov o zamestnanie. Vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať v čo najkratšej dobe . Kanidáti budú počas pohovoru otestovaní aj na manuálnu zručnosť.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať

Spoločnosť Universal Media Corporation /Slovakia/ s.r.o. sa zaoberá výrobou spotrebnej elektroniky (najmä LCD TV, plazma TV a inou domácou spotrebnou elektronikou).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1770127  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobne na pohovore