Hľadáme riaditeľa/manažéra farmy- skúseného agronóma - nadštandartné platové ohodnotenie

GS Strategy Capital s.r.o.

Malé Ripňany, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je zadaná pre spoločnosť Sky Group Slovakia, s.r.o., zaoberajúca sa pohostinskou činnosťou, výrobou hotových jedál, výrobou nápojov, rastlinnou a živočíšnou výrobou.

•Pripravovanie osevných postupov poľnohospodárskych plodín.
•Zabezpečovanie osiva, organických a anorganických hnojív, chemických ochranných látok a strojového parku pre výrobu požadovaných plodín.
•Vykonávanie dohľadu nad spracovaním a prípravou pôdy, výsevom a výsadbou.
•Kontrolovanie vývoja rastlín, zabezpečenie ich výživy a ochrany počas vegetácie.
•Zbieranie plodín a ich následné spracovanie alebo skladovanie.
•Zabezpečenie
•Sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy
•Vypracovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (UKSUP,PPA)
•Viesť evidenciu o hnojení pozemku a agrotechnike
•Vedeniu tímu zamestnancov

• Priateľské pracovné prostredie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa pracovných skúseností
• Perspektíva dlhodobej spolupráce
• Možnosť získania ubytovania, príp. služobného automobilu podľa potreby

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu.

Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Agronomické, poľnohospodárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť a prax v odbore min. 3 roky
• Organizačné schopnosti, komunikatívnosť
• Pozitívny vzťah k prírode
• Flexibilita a cieľavedomosť
• Znalosť anglického alebo ruského jazyka je výhodou

Spoločnosť Universal Media Corporation /Slovakia/ s.r.o. sa zaoberá výrobou spotrebnej elektroniky (najmä LCD TV, plazma TV a inou domácou spotrebnou elektronikou).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1763669  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2500 EUR/mesiac