Letuška- deň otvorených dverí 26.9.2009 v Bratislave

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Stredný východ, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
po ukončení tréningového kurzu
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 USD/mesačne, oslobodené od daní, čiže netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme letušky, ktorých náplňou práce bude kontrola leteniek, uvítanie cestujúcich na palube lietadla a uvádzanie ich na sedadlá, vysvetľovanie spôsobu používania bezpečnostného vybavenia, podávanie pripravených jedál a nápojov, poskytovanie zdravotníckej pomoci cestujúcim v obmedzenom rozsahu, atď.

- Osobný pohovor na Slovensku dňa 26.9.2009.
- 2,000 - 2,500 USD/mesačne, oslobodené od daní.
- Plne zariadený byt, zdieľaný.
- 25 dní dovolenka.
- Doprava do práce a z práce zdarma.
- Zdravotná starostlivosť.
- Uniforma zdarma.
- Príležitosť pre kariérny postup, profesionálne zaškolenie.
- Platobné plnenie na základe dĺžky odpracovaných hodín. Bonus po úspešnom ukončení kontraktu.

Pozývame vás na osobné stretnutie so spoločnosťou MECCTI, ktoré sa bude konať dňa 26.9.2009 o 9:00 v priestoroch spoločnosti Universal Consulting s.r.o. na Obchodnej ulici č. 3 v Bratislave.

Je nutné prísť načas vo formálnom oblečení a priniesť si so sebou:
- 2 fotografie pasového formátu
- 1 fotografiu celej postavy vo formálnom oblečení (s bielym pozadím)
- Aktuálne CV v anglickom jazyku (v iných jazykoch nebudú akceptované)
- Farebnú fotokópiu pasu (ak nemáte pas, môže byť OP)
- Kópie vysvedčení o ukončení štúdia, certifikáty, referencie.

Osobného interview sa budú môcť zúčastniť iba vhodné kandidátky, ktoré spĺňajú požadované kritéria určené spoločnosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

MECCTI je celosvetovou vedúcou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na nábor, tréning a úspešné umiestňovanie letušiek do leteckých spoločností Stredného východu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na vhodnú uchádzačku:
- Žena, vek min. 21 a max. 27 rokov.
- Slobodná, bezdetná.
- Bez viditeľného tetovania.
- Minimálna výška 162 cm.
- Stredná škola s maturitou alebo ekvivalent.
- Plynulá znalosť Anglického jazyka; ústna i písomná. Plynulosť v inom jazyku výhodou.
- Zdravotná spôsobilosť.
- Schopnosť zaplávať minimálne 50 m, bez pomoci.
- Ochota presťahovať sa na Stredný Východ.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 738772  Dátum zverejnenia: 24.9.2009  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500 USD/mesačne, oslobodené od daní, čiže netto