Opatrovateľka seniorov v Anglicku? Bez poplatku agentúre! Ubytovanie + strava + tréning zadarmo.

Universal Consulting s.r.o.

Veľká Británia, rôzne lokality, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
pravidelné týždenné odchody
1800 - 2300 GBP (hrubá mesačná mzda), závisí od konkrétneho klienta a náročnosti poskytovanej starostlivosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jeden z najväčších zamestnávateľov v oblasti live-in opatrovanie vo Veľkej Británii rozširuje rady svojich zamestnancov a hľadá opatrovateľky pre seniorov v ich vlastnej domácnosti.

Pracovnú pozíciu v skratke si pozrite na našom videu tu:

Viac informácií o zamestnávateľovi môžete nájsť tu:

Zamestnávateľ sa vždy snaží vyhovieť požiadavkám kandidáta, preto máte možnosť si vybrať profil zákazníka, ktorému budete poskytovať starostlivosť.

Vaša náplň práce
• opatrovanie mobilných a imobilných pacientov (so zdravotnými problémami)
• dávkovanie a podávanie liekov
• denné záznamy a záznamy o podaných liekoch
• tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov
• pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny
• aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy
• vykonávanie drobných domácich prác

• overený zamestnávateľ s viac ako 25 ročnou tradíciou v oblasti poskytovania
starostlivosti o klienta
• možnosť vybrať si z rôznych dĺžok turnusov, napríklad model 2 ku 2 (2 týždne práca, 2 týždne voľno), prípadne model 4/2, 6/2, 8/2...
• 450 - 580 GBP hrubá týždenná mzda, ktorá závisí od konkrétneho klienta a náročnosti poskytovanej starostlivosti
• 1-2 skúšobné jazdy v ľavom jazdnom pruhu s inštruktorom - 50% z ceny hradí
zamestnávateľ
• profesionálny tréning poskytovaný ZADARMO
• budete pracovať pre spoločnosť, ktorá získala mnohé ocenenia
• po pohovore so zamestnávateľom Vám poskytneme spätnú väzbu
• možnosť získať Care Certificate
• prax v danej oblasti veľkou výhodou nie podmienkou
• priebežná podpora a vzdelávanie
• ubytovanie a strava počas práce zabezpečené ZADARMO
• naše poradenské a konzultačné služby ZADARMO

V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis v anglickom jazyku na adresu: [email protected], prípadne nás kontaktujte telefonicky na čísle 032/7440174.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Našim klientom je spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou v oblasti poskytovania starostlivosti o klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovanie, ošetrovateľstvo, osobná asistencia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom (B2).
•muži – nutná prax ako opatrovateľ (Live-in alebo Live-out), anglický jazyk(B2) a vodičský preukaz
• ženy – prax (postačuje s rodinnými príslušníkmi), anglický jazyk(B1-B2) a vodičský preukaz je výhodou!

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2964188  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2300 GBP (hrubá mesačná mzda), závisí od konkrétneho klienta a náročnosti poskytovanej starostlivosti