Jedna z našich najobľúbenejších ponúk opať aktuálna! Hľadáme šikovné pracovníčky s kvetmi do Holandska.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
27.03.2017, 03.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 1433€ brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš dlhoročný holandský partner hľadá šikovných pracovníkov na prácu s kvetmi:

- práca je väčšinou vykonávaná vonku - sadenie kvetov, starostlivosť o kvety, viazanie kytíc, balenie a iné práce podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Plánovaná dĺžka práce: Marec/Apríl - August/September - pri obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce

Výborné referencie od kandidátov.

Vzhľadom na charakter práce zamestnávateľ momentálne preferuje ženy.

- pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - 2-3 lôžkové izby, práčka, kuchyňa - neplatí sa vopred
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku, navyše každú stredu je k dispozícii svojim zamestnancom až do 20:00 (pokiaľ by potrebovali poradiť)
- dostatok pracovných hodín
- voľné pracovné miesta v krásnej lokalite Noordwijkerhout - kúsok od mora a neďaleko od Amsterdamu
- možnosť získať prácu aj bez predchádzajúcich skúseností
- doprava do prace zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na bicykli, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Pokiaľ ste už pracovali v poľnohospodárstve nezabudnite to prosím uviesť vo svojom životopise.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ, ktorý sa zameriava na získavanie zamestnancov najmä do poľnohospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- predchádzajúca skúsenosť s prácou v poľnohospodárstve je veľkou výhodou
- ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce (väčšinou sa pracuje vonku)
- dobrá fyzická kondícia
- znalosť anglického jazyka výhodou
- vodičský preukaz výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2958327  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1433€ brutto mesačne