Práca v Holandsku pre mäsiarov! Bez poplatku agentúre! Prax podmienkou.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nuth, Weert, Helmond, Apeldoorn, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2300 EUR/mesiac, Čistá mzda 1400 - 2000€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeciálna pracovná ponuka pre mäsiarov! Pre nášho dlhoročného holandského partnera, hľadáme exkluzívne mäsiarov s praxou na pracovné pozície:
* hovädzina- vykosťovanie, rozrábka / porážka

Náplň práce:
- vykosťovanie mäsa na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí mäsa
- porážka
- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede alebo nás kontaktujte telefonicky.

+ Bez akéhokoľvek poplatku agentúre
+ Ubytovanie v Holandsku zabezpečené zamestnávateľom v domčekoch, kde budete ubytovaní v 2lôžkových izbách
+ Bez znalosti jazyka
+ Práca pre stabilného holandského zamestnávateľa
+ Stovky spokojných pracovníkov zo SR a ČR
+ Všetky potrebné papierovačky (registrácie na úradoch, zdravotné poistenie, BSN atď.) Vám vybaví zamestnávateľ

Upresnenie platových podmienok:
Mzda určená podľa pracovného zaradenia Holandsko od 1400 - 2000 EUR v čistom mesačne už s nadčasmi

+ nadčasy a soboty za príplatok
+ možnosť rodinných prídavkov
+ vrátenie daní
+ 4 týždne platenej dovolenky
+ 8% z hrubej mzdy - príspevok na dovolenku tzv. holiday money

Výška mzdy sa odvíja aj od Vašej zručnosti a šikovnosti pri práci.

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis, prípadne základné info o Vás + aktuálne telefónne číslo na mail: [email protected]

Radi sa s Vami stretneme aj na našich pobočkách:
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096
pobočka Košice - len pre nábory: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v rôznych odvetviach, zameriava sa hlavne na získavanie zamestnancov najmä do poľnohospodárstva. Aktuálne začína s ponukou pre mäsiarov na rôzne pozície. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- predošlá prax - po príchode absolvujete test zručnosti, či danú prácu ovládate
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2958170  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2300 EUR/mesiac, Čistá mzda 1400 - 2000€.