Nanny do Švajčiarska! Znalosť anglického jazyka a prax ako Nanny podmienkou.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko - rôzne mestá, Švajčiarsko
Termín nástupu
Dohodou
3800 CHF / 3500€ brutto mesačne + strava a ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného a overeného švajčiarskeho klienta hľadáme kandidátky s pedagogickým vzdelaním, s pracovnými skúsenosťami ako Nanny a znalosťou anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni.

Náplňou práce bude okrem starostlivosti o deti aj vykonávanie základných domácich prác /varenie , ľahké upratovanie,nakupovanie/.

Kandidátka bude pracovať v priemere 43 hodín za týždeň, niekedy aj cca 45-50 hodín týždenne (záleží od požiadaviek danej rodiny). Víkendy = day off. Mzda 3800 CHF brutto/mesačne = 3500€ brutto mesačne (podľa skúseností, veku a pracovnej vyťaženosti) + ubytovanie a strava zdarma Umiestňujeme len ženy, individuálne platové podmienky pri každej rodine.

Bližšie informácie si taktiež nájdete na našej web stránke :

- stabilný klient - osobný prístup, vždy osobné stretnutie s perspektívnou kandidátkou /príjemný pohovor v AJ , nie je potrebné sa ho obávať/ - pre rodiny vyberá tých najlepších kandidátov, pre kandidátov vyberá tie najvhodnejšie rodiny, zaručená spokojnosť
- rodina, predtým ako začne s registračnými procedúrami, Vás na vlastné náklady pozve do Švajčiarska a v prípade vzájomnej zhody Vám ihneď ponúkne kontrakt
- umiestňovanie do lukratívnych a VIP rodín
- možnosť zvýšenia mzdy - v prípade viac rokov praxe
- dlhodobý kontrakt
- ubytovanie priamo v domácnosti - vlastná izba, TV, internet
- zdokonalenie sa v cudzom jazyku
- získanie cenných skúseností a referencií
- náš klient každoročne organizuje stretnutie pre všetky jeho zamestnankyne pracujúce vo Švajčiarsku, za účelom výmeny skúseností

V prípade záujmu, prosím pošlite nám svoj životopis s telefónnym číslom na [email protected]

Prehľad všetkých našich ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Zahraničný klient pôsobiaci v oblasti zabezpečovania domáceho personálu do súkromných domácností spolupracujúci prevažne s lukratívnymi a VIP rodinami - Jednotka na švajčiarskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborná znalosť anglického jazyka alebo
nemeckého jazyka
- prax ako Nanny - min 2 roky
- pedagogické vzdelanie
- otvorená, priateľská osobnosť
- komunikatívnosť, flexibilita
- zodpovednosť, svedomitosť, poriadkumilovnosť
- trpezlivosť
- ochota pracovať v zahraničí dlhodobo ( 2-4 roky)
- vodičský preukaz skupiny B- aktívny vodič
- nefajčiarka
- preferovaný vek od 25 rokov do 45 rokov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2937450  Dátum zverejnenia: 19.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3800 CHF / 3500€ brutto mesačne + strava a ubytovanie zdarma