Obľúbený sklad s textilom - opäť voľné miesta! Jednouchá práca, výborné referencie + možnosť nadčasov! (Skladník/čka)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Newcastle under Lyme, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 Eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v Anglicku, ale stále ste nenašli vhodnú ponuku? Práve obsadzujeme voľné miesta v obľúbenom sklade s oblečením v Newcastle under Lyme!

Okrem samotnej práce Vám pomôžeme s vycestovaním a podporou počas Vášho pobytu.

Tomuto zamestnávateľovi sme zabezpečili 315 spokojných pracovníkov.

- poskytneme Vám informácie ako minimalizovať vstupné náklady
- dostatočný počet pracovných hodín
- stretnutia našej spoločnosti so zamestnávateľom na týždennej báze
- žiadne zbytočné administratívne úkony
- jednoduchý spôsob ako získať prácu
- rýchle obsadenie a potvrdenie termínu do práce
- termíny nástupov plánované v mesačných predstihoch
- kompletný servis našej spoločnosti od A po Z
Vašou úlohou bude bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom.
- práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď.,
- vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia,
- práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát),
- práca s balíkmi od 2-25 kg,
- vykladanie a nakladanie vozíkov,
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov, balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie, kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
- práca na 12-hodinové zmeny – podľa objednávok, práca aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky.
Po dobrom zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľa, možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti.

Mzda:
* denná zmena – 7,20 GBP v hrubom za hodinu
* nočná zmena – 7,50 GBP v hrubom za hodinu
* pracuje sa minimálne 36 hodín a viac (možné nadčasy).

Od apríla 2017 sa -vaša mzda bude zvyšovať - bližšie info telefonicky.

- dlhodobá práca
- príplatky na nadčasy, víkendy a nočné zmeny
- pri podpise zmlúv dostanete komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska / poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- výborné referencie od zamestnancov
- ubytovanie zabezpečené slovensky hovoriacim ubytovateľom (65 GBP týždenne)
- pravidelné nástupy
- dostatok pracovných hodín
- asistencia počas celého pobytu v Anglicku

Vaše životopisy posielajte na email: [email protected] alebo nás kontaktujte na čísle 032/7440174.

Ak máte záujem pošlite nám Váš životopis na email [email protected].

Pridajte si nás na facebooku a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. FB: Universal Consulting; Staňte sa našim priateľom.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1964. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom
spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prácu zabezpečíme každému, kto má chuť pracovať vo Veľkej Británii.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2907862  Dátum zverejnenia: 25.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 Eur mesačne