Pracovníci do produkcie v Holandsku. Nástupy možné ihneď.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1028-1488€ v závislosti od konkrétnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste si vyskúšať prácu v zahraničí na pár mesiacov alebo tužíte po dlhodobej práci?

Stabilná holandská personálna agentúra ponúka oba typy práce.
Na základe Vašich jazykových schopností a momentálnych voľných miest budete zaradený na komulovanú funkciu:

- práca v pekárni
- skladnicke práce
- príprava sendvičov, šalátov

Zamestnávateľ preferuje uchádzačov od 18-21 rokov + obmedzene vieme umiestniť aj starších uchádzačov.

- možnosť krátkodobej ako aj dlhodobej spolupráce
- minimálne vstupné náklady
- pekné ubytovanie, doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- vieme umiestniť aj páry a kamarátov
- možnosť kariérneho postupu

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis (ideálne v anglickom jazyku) na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ, ktorý pôsobí na trhu od roku 1999. Zameriava sa na získavanie pracovnej sily do rôznych oblastí - logistika, priemysel, potravinárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- zamestnávateľ momentálne preferuje kandidátov od 18-21 rokov, vieme však umiestniť aj starších uchádzačov
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej - komunikatívnej úrovni
- flexibilita
- zodpovednosť
- dobrá fyzická kondícia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2673482  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1028-1488€ v závislosti od konkrétnej pozície