Asistentka pre náborovú spoločnosť - absolventská prax

Universal Consulting s.r.o.

Štúrovo námestie 18, 91101 Trenčín, alebo Alžbetínske námestie 328, 92935 Dunajská Streda, okres Trenčín, okres Dunajská Streda
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Príspevok na vykonávanie absolventskej praxe poskytnutý ÚPSVaR, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a personálnym poradenstvom.

Momentálne ponúkame možnosť získať skúsenosti formou absolvenstkej praxe (v spolupráci s UPSVaR), a to na našich dvoch pobočkách - v Trenčíne alebo v Dunajskej Strede. Možnosť dohodnúť sa na nástupe ihneď.
Pracovná náplň:
• administratívna podpora pri výbere a nábore zamestnancov, preselekcii kandidátov na inzerované pracovné pozície, podpora pri príprave dokumentov
• administratíva spojená so správou a evidenciou interných dokumentov
• práca s internetom, počítačom, databázou
• aktívna celo-tímová spolupráca
• asistencia pri rôznych projektoch
• administratíva
• preklady
• iné operatívne úlohy

Ponúkame Vám zaujímavú prácu v mladom kolektíve s možnosťou seba-realizácie, kde môžete uplatniť vedomosti získané štúdiom. V prípade spokojnosti je možné získať prácu v našej spoločnosti.

Máte možnosť:
o získať skúsenosti a orientáciu na medzinárodnom pracovnom trhu
o získať prax v oblasti náborovej činnosti
o pracovať pre jedného z lídrov na slovenskom trhu v rámci sprostredkovania práce do zahraničia
o pracovať v mladom kolektíve

V prípade Vášho záujmu nám, prosím, zašlite Váš životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Universal Consulting je oficiálna slovenská náborová spoločnosť. Pre našich klientov v zahraničí zabezpečujeme výber a selekciu slovenských, českých a maďarských uchádzačov o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personálny manažment, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát:
• je evidovaný minimálne 1 mesiac ako uchádzač o zamestnanie na ÚPSVaR, prípadne je ochotný sa zaevidovať na ÚPSVaR
• má menej ako 26 rokov (a bude to platiť najbližších 6 mesiacov)
• počas evidencie na ÚPSVaR sa ešte nezúčastnil absolventskej praxe
• ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi
• má výbornú znalosť slovenského pravopisu
• ovláda strojopis a prácu na počítači, s internetom
• je odolný voči stresu a pracovnému náporu
• má chuť pracovať a učiť sa nové veci

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2569613  Dátum zverejnenia: 19.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Príspevok na vykonávanie absolventskej praxe poskytnutý ÚPSVaR, dohodou