Práca v Anglicku - skladník (ženy, muži, páry) do skladu Boohoo v blízkosti Manchestru. Hodinová mzda £7,20 - £8,49. Nízke vstupné náklady.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burnley (v blízkosti Manchestru), Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.07.2016, 25.07.2016, 01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 - 8.49 GBP brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa aj VY súčasťou tímu spoločnosti BooHoo a pracujte v modernom distribučnom sklade….

Tomuto zamestnávateľovi sme zabezpečili 274 spokojných pracovníkov.

*picking & packing (práca s ručnými skenermi)
* kvalitu produktov a čistotu na prevádzke
* kontrola

Pracovná doba:
- pracuje sa na 12 hodinové zmeny
- prestávka v trvaní 1hodiny (odpočítaná z platu)

Bližšie informácie o práci si nájdete na našej web stránke http://www.universalconsulting.sk/jobs/praca-v-textilnom-sklade-v-anglicku-so-zakladmi-aj-boohoo-com/

Spoločnosť BooHoo.com Vám ponúka:
* dlhodobú prácu (po 6 týždňoch sa môžete stať kmeňovým zamestnancom)
* bezkonkurenčnú mzdu
* dostatok pracovných hodín počas celého roka
* možnosť kariérneho rastu
* training program
* zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce,
* príjemná pracovná atmosféra,
* pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, …/, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
* po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu
* ubytovanie zabezpečené za poplatok (možnosť nadštandardných izieb)
- poskytneme Vám informácie ako minimalizovať vstupné náklady
- skvelá ponuka pre ľudí, ktorí už v Anglicku pracovali
- dostatočný počet pracovných hodín
- meetingy našej spoločnosti so zamestnávateľom na týždennej báze
- žiadne zbytočné administratívne úkony
- BEZ POPLATKU AGENTÚRE
- jednoduchý spôsob ako získať prácu
- rýchle obsadenie a potvrdenie termínu do prace
- termíny nástupov plánované v mesačných predstihoch
- kompletný servis našej spoločnosti od A po Z

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail [email protected].
Ak životopis nemáte, nevadí pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.
Všetkých uchádzačov kontaktujeme do 24 hodín.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Anglická spoločnosť BOOHOO.com je jednou z najrýchlejšie rastúcich svetových
spoločností a zaraďuje sa medzi módnych lídrov svojej generácie.
V roku 2015 získala ocenenie Fashion Awards 2015. Spoločnosť BooHoo.com
predstavuje kombináciu špičkového dizajnu a prijateľnej ceny. Riadi sa základnou filozofiou: neberie módu a život príliš vážne. Ak si rád v móde o krok vpred alebo uznávaš jednoduchosť, si na správnom mieste. Neustále dopĺňanie zásob, nové módne kolekcie každý týždeň, jedoducho móda v plnej svojej kráse.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- základná znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2513552  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.20 - 8.49 GBP brutto/hodina