Asistentka pre náborovú spoločnosť/výber pracovníkov do zahraničia.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Štúrovo námestie 18, okres Trenčín
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a personálnym poradenstvom.

Vzhľadom k rastúcemu počtu zákaziek rozširujeme náš tím.

Aktuálne hľadáme spolupracovníka, ktorý bude mať na starosti administratívu, kontaktovanie uchádzačov do zahraničia a poskytne podporu manažérovi projektu. Jedná sa o projekt, pri ktorom náborujeme pracovníkov do Veľkej Británie. Z toho dôvodu je znalosť anglického jazyka kľúčová. Ideálny kandidát by mal pracovať nejaký čas vo Veľkej Británii (nie je však podmienka, ale výhoda, keď by mal znalosť o britskom trhu a vedel by uchádzačom o prácu podať informácie z vlastnej skúsenosti).
Šikovný kolega/kolegyňa môže postúpiť na pozíciu samostatného Recruitera, Náborového pracovníka.
Pracovná náplň:

o aktívna telefonická komunikácia s uchádzačmi o prácu
o mailová komunikácia na každodennej báze /cca 50-120 mailov denne/
o základná selekcia a výber uchádzačov o prácu
o plánovanie osobných stretnutí s uchádzačmi o prácu
o organizácia a náborovanie pracovníkov na stretnutiach v iných mestách
o práca s internetom, počítačom, databázou
o aktívna celo-tímová spolupráca
o asistencia pri rôznych projektoch
o administratíva
o preklady
o kontakt s klientmi

o Ponúkame Vám zaujímavú prácu v mladom kolektíve s možnosťou seba-realizácie

Máte možnosť:
o dlhodobej práce
o získať skúsenosti a orientáciu na medzinárodnom pracovnom trhu
o získať prax v oblasti náborovej činnosti
o pracovať pre jedného z lídrov na slovenskom trhu v rámci sprostredkovania práce do zahraničia
o pracovať v mladom kolektíve

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis spolu s fotografiou na
[email protected]

Uveďte nám prosím informáciu, kedy môžete do zamestnania nastúpiť a aké sú Vaše mzdové nároky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nového kolegu hľadáme pre našu spoločnosť Universal Consulting.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Hľadáme nového člena tímu, ktorí má záujem skutočne participovať na chode spoločnosti.

Tiež požadujeme:

o Výbornú znalosť slovenského pravopisu
o Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
o Ovládanie iného jazyka výhodou
o Skúsenosti s telefonickou komunikáciou s klientmi výhodou alebo so zákazníckym servisom
o Ovládanie strojopisu a práce na počítači, internet
o Výborné organizačné a komunikatívne schopnosti
o Odolnosť voči stresu a pracovnému náporu
o Hľadáme zodpovedného, flexibilného pracovníka
o Ochota tvrdo pracovať a učiť sa nové veci
o Chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením
o Samostatnosť, flexibilita samostatné myslenie,
o Schopnosť prijať zodpovednosť, odolnosť voči pracovnej záťaži.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409495  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou