Opatrovatelia do Veľkej Británie, Live-In. Nie je potrebná prax. Ubytovanie zdarma.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, rôzne lokality
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
priebežne
Live-in pozícia: 450 - 580 GBP/týždeň, závisí od zložitosti poskytovania starostlivosti. Čistá mesačná mzda 1600-2000 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov, ktorí majú viac ako 20 ročnú tradíciu v oblasti poskytovania starostlivosti, hľadáme opatrovateľov/opatrovateľky do Veľkej Británie.
Po úspešnom nábore v decembri zamestnávateľ opäť prichádza na Slovensko začiatkom marca, aby doplnil svoj tím zamestnancov na pozíciu live-in opatrovateľ/ka. Máte možnosť stretnúť sa s ním v:
Košiciach - 07.03.2016
Trenčíne - 09.03.2016
Bratislave - 11.03.2016

Náplň práce:
• Napomáhanie pri uspokojovaní základných životných potrieb klientov.
• Tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov.
• Pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny.
• Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy.
• Sprevádzanie klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev úradov a pod.
• Vykonávanie drobných domácich prác.

• LIVE IN - rôzne modely práce, napr. 4 ku 4 = 4 týždne práca 4 týždne voľno, prípadne model 2 ku 2 alebo 8 ku 2 - ubytovanie a strava ZADARMO
• 5-dňový tréning so získaním Care Certificate ZADARMO
• priebežná podpora a ďalšie bezplatné vzdelávanie
• príspevky na penzijné pripoistenie a platená dovolenka 28 kalendárnych dní
• naše komplexné služby spojené s Vašim vycestovaním ZADARMO

V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis na adresu: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Našimi klientmi sú spoločnosti, ktoré majú viac ako 20-ročnú tradíciu v poskytovaní starostlivosti klientom a v školení svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovanie, ošetrovateľstvo, osobná asistencia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť žiť a pracovať vo Veľkej Británii,
• komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom.
• muži - požadovaná prax i vodičský preukaz
• ženy - prax a VP výhodou, avšak nie podmienkou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2407480  Dátum zverejnenia: 22.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Live-in pozícia: 450 - 580 GBP/týždeň, závisí od zložitosti poskytovania starostlivosti. Čistá mesačná mzda 1600-2000 Eur.