Práca bez znalosti AJ, pracovná pozícia skladník/pomocný pracovník. Mzda od 7.00 GBP/h – BooHoo.com

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burnley, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06.12.2015, 13.12.2015
7.00 - 8.25 GBP/hodina, od 1200 GBP do 1600 GBP brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite jedinečnú možnosť vycestovať do Veľkej Británie BEZ ZNALOSTI ANGLICKÉHO JAZYKA a získajte možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom už po 12-tich odpracovaných týždňoch.
Ak Vaša práca Vás neuspokojuje a hľadáte nové výzvy, ale máte strach pracovať pre agentúru na krátkodobej báze, toto je skvelá príležitosť, ktorú si nemôžete nechať ujsť.

Spoločnosť BooHoo.com Vám ponúka:
* dlhodobú prácu (po 12 týždňoch sa môžete stať kmeňovým zamestnancom)
* bezkonkurenčnú mzdu
* dostatok pracovných hodín počas celého roka (nielen do VIANOC)
* možnosť kariérneho rastu
* training program
Ako pracovník spoločnosti BooHoo budete zodpovedný za nasledovné:
* picking & packing (práca s ručnými skenermi)
* kvalitu produktov a čistotu na prevádzke
* kontrola

MZDA:
* denná zmena: 7,00 GBP brutto/hodina (cca 9,5 Eur) - po odpracovaní 26 týždňov sa mzda zvyšuje na 7,50 GBP brutto/hodina (cca 10,18 Eur )
* nočná zmena: 7,50 GBP brutto/hodina (cca 10,18 Eur) - po odpracovaní 26 týždňov sa mzda zvyšuje na 8,25 GBP brutto/hodina (cca 11,2 Eur)

- možnosť dlhodobej práce,
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce,
- príjemná pracovná atmosféra,
- pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu
- ubytovanie zabezpečené za poplatok (možnosť nadštandardných izieb)

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na emailovú adresu: [email protected]

Bližšie informácie ohľadom pracovnej ponuky si nájdete na našej web stránke http://www.universalconsulting.sk/wp-admin/admin.php?page=jobman-list-jobs&jobman-jobid=2743

V ponuke viaceré pracovné ponuky v rámci Veľkej Británie. Viac informácií nájdete na stránke www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať je jednou z najrýchlejšie rastúcich svetových spoločností a zaraďuje sa medzi módnych lídrov svojej generácie. V roku 2015 vyhrala spoločnosť FASHION Awards.
Predstavuje kombináciu špičkového dizajnu a prijateľnej ceny. Riadi sa jednoduchou filozofiou: neberie módu a život príliš vážne. Ak si rád v móde o krok vpred alebo uznávaš jednoduchosť, si na správnom mieste. Neustále dopĺňanie zásob, nové módne kolekcie každý týždeň, jednoducho móda v plnej svojej kráse.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2309918  Dátum zverejnenia: 30.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.00 - 8.25 GBP/hodina, od 1200 GBP do 1600 GBP brutto mesačne