Práca v pekárni, pomocný pracovník - Crewe, Anglicko. Základy anglického jazyka.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Crewe, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.08.2016, 11.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý týždeň dopĺňame pracovníkov na prácovnú pozíciu "Operátor výroby" v pekárni v meste Crewe (mesto, ktoré sa preslávilo výrobou automobilov Bentley).
Váš nový zamestnávateľ zamestnáva 18,000 zamestnancov v Európe, Severnej Amerike a Ázii. Ich zodpovednosťou je zabezpečiť bezpečné pracovné prostredie a starostlivosť o svojich zamestnancov.

Ide o manuálnu prácu v tempe na výrobnej linke (spracovanie pekárenských výrobkov), ktoré sa následne balia a etiketujú.

NÁSTUPY: každý týždeň
Pracuje sa na 12- hodinové zmeny.

Viac informácií o pracovnej ponuke si nájdete aj na našej web stránke http://www.universalconsulting.sk/jobs/praca-v-potravinarskej-prevadzke-pekarni-v-meste-crewe-v-anglicku/

- DLHODOBÁ práca, príjemná pracovná atmosféra,
- pri podpise zmlúv obdržíte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné zariadiť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../,
- odvoz z letiska zabezpečený ubytovateľom /za poplatok/,
- výborné referencie od zamestnancov,
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom prevádzky,
- stačí Vám základná znalosť Anglického jazyka,
- ubytovanie zabezpečené cez nášho ubytovacieho agenta,
- zamestnávateľ poskytuje k dispozícii parkovisko (pokiaľ máte vlastné auto),
- jedáleň na mieste prácoviska (chladničky, mikrovlnka, automat na nápoje a stravu), teplé a studené jedlo k dispozícií.

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na emailovú adresu: [email protected]

V ponuke viaceré pracovné ponuky v rámci Veľkej Británie. Viac informácií nájdete na stránke www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať sa špecializuje na výrobu nadštandardných potravín pre globálne potravinové reťazce a dobre známych medzinárodných operátorov v oblasti „food service“. Vízia spoločnosti je dodávať vynikajúcu kvalitu potravín a služieb svojim zákazníkom. Spoločnosť pripravuje potraviny a jedlá na akúkoľvek príležitosť. Na trh prinášajú aj čerstvé potraviny /listový šalát, rajčiny, sladké zemiaky a mnoho ďalších/.

Viac informácií o spoločnosti si nájdete na stránke:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- ochota pracovať vo Veľkej Británii,
- prax v sklade výhodou,
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita,
- ochota pracovať nadčasy,
- dodržiavanie požadovanej normy.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2302386  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.20 GBP/hodina