Nová ponuka práce. Skladníci pre spoločnosť ARGOS v Burton on Trent. 37,5 - 45 hodín týždenne.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burton on Trent, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.07.2016, 25.07.2016, 01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 - 8.09 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v jednom z najobľúbenejších skladov. Pozitívne referencie našich kandidátov a spokojnosť nášho klienta zaraďuje túto pracovnú ponuku medzi tie najpopulárnejšie.
Ponúkame pravidelne týždenne odchody, dostatok pracovných hodín a zamestnávateľa, s ktorým budete určite spokojní.

Sklad, v ktorom budete pracovať, je najväčší distribútor rozličného spotrebného tovaru pre domácnosti, obchody a firmy v UK.

Jedná sa o nenáročnú prácu v distribučnom katalógovom sklade s rôznym tovarom
– oblečením, elektronikou, hračkami, bižutériou a iným sortimentom (nie potraviny). Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok.
V rámci skladu existuje viacero oddelení:
- Goods In – vykladanie kamiónov na palety (tu pracujú najmä muži)
- Returns – práca so skenerom – privezú klietky s pokazenými, či zdemolovanými vecami, ktoré sa sa presúvajú do kartónových krabíc na paletách; s pomocou skenera sa mení ich kód
- ODS – práca pri páse s prepravkami – nové veci, ktoré si ľudia objednávajú z katalógov, sa presúvajú z prepraviek do prepraviek, ktoré patria danému obchodu a posielajú sa preč
(na oddelení Returns a ODS pracujú najmä ženy)

Základné informácie o práci:
- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa 5 dní v týždni – zmeny: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
- bezplatné zaškolenie (prvé 2 dni)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami – za dobré ceny
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň, zadarmo

Hodinová mzda:
- denná zmena: 7,20 GBP brutto/hodina
- nočná zmena: 8,09 GBP brutto/hodina
- pracuje sa minimálne 37,5 hodín a viac (možné nadčasy)

Bližšie informácie o pracovnej ponuke nájdete aj na našej stránke :

- telefonický kontakt so zamestnávateľom ešte pred Vašim vycestovaním
- možnosť dlhodobej práce,
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce,
- príjemná pracovná atmosféra,
- dlhodobá práca (nevhodné pre študentov, ktorí chcú zostať na menej ako 3 mesiace),
- pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu,
- overený zamestnávateľ, s ktorým úspešne spolupracujeme od roku 2013

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na emailovú adresu: [email protected]

Bližšie informácie k danej pracovnej ponuke si nájdete aj na našej web stránke: http://www.universalconsulting.sk/jobs/praca-v-katalogovom-sklade-v-anglicku-burton-on-trent-2/

V ponuke viaceré pracovné ponuky v rámci Veľkej Británie. Viac informácií nájdete na stránke www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je popredný britský digitálny predajca, ktorý ponúka viac ako 33.000 produktov prostredníctvom www.argos.co.uk. Spoločnosť neustále rastie cez mobilné kanály, telefóny a jedinečne cez TV Argos. Spoločnosť obslúži okolo 130 miliónov zákazníkov ročne prostredníctvom siete 740 predajní a v r. 2013 zamestnávala spoločnosť 31.000 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- znalosť anglického jazyka na základnej úrovni
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2283405  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.20 - 8.09 GBP/hodina