Opatrovateľka, osobná asistentka vo Veľkej Británii - prax ani certifikát nie sú nutné!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Surrey county, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.11.2015, 24.11.2015, 15.12.2015, dohodou
7.35 - 8.95 GBP/hodina, od 1200 do 2000 GBP brutto mesačne (cca 1660 - 2700 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Ponúkame ideálnu pracovnú príležitosť pre tých, ktorým nie je cudzia ľudská pomoc. Hľadáme ľudí na opatrovanie vo Veľkej Británii. Na každý z dole-uvedených dátumov nástupu je voľných len osem miest!
● Systém odmeňovania Star a zamestnanecké zľavy so systémom MiDeals sú výbornou podporou pre zamestnancov!
● Prácu môže vykonávať každý s komunikatívnou angličtinou, absolventi i ľudia, ktorí si dlhodobo nevedia nájsť vhodné zamestnanie.
● Garancia pracovných hodín a garancia stálej mzdy patrí medzi hlavné benefity zamestnávateľa.
● Zamestnanci si môžu tým pádom plánovať zabezpečenie svojej budúcnosti bez obáv o stály príjem.
● Zamestnávateľ si váži svojich zamestnancov a motivuje ich (ročné udeľovanie cien systémom Star, populárny zamestnanecký systém MiDeals, poskytujúci zľavy v rôznych prevádzkach a značkových obchodoch).
● Nejedná sa o pozíciu live-in, ale ide o dochádzanie za rôznymi klientmi. Nemusíte byť preto k dispozícii 24 hodín a po pracovnej dobe máte čas pre seba.

Náplň práce:
● Napomáhanie pri uspokojovaní základných životných potrieb klientov.
● Tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov.
● Pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny.
● Aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy.
● Sprevádzanie klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev úradov a pod.
● Vykonávanie drobných domácich prác.

● Pre bližšie informácie ohľadom pracovnej ponuky navštívte našu web stránku: http://www.universalconsulting.sk/jobs/opatrovatelia-vo-velkej-britanii-oblast-surrey-county/

Mzda: od 7.35 GBP(cca 10,18 EUR) do 8,95 GBP/h (cca 12,39 EUR), závisí od konkrétnej pozície, po troch mesiacoch možnosť zvýšenia mzdy, garancia minimálne 40 hodín týždenne. Mesačne od 1200 do 2000 GBP (cca 1661-2769 EUR).
Príspevok na benzín, poskytnutie služobného vozidla zadarmo.

● Český koordinátor na mieste.
● Nepotrebujete žiadnu prax ani certifikáty.
● Profesionálny tréning v hodnote 250 GBP poskytovaný pri odpracovaní 12 mesiacov zadarmo.
● Príspevok na palivo.
● Príspevok na čas strávený cestovaním za klientmi, ktorý je priemerne 5-15 minút.
● Zadarmo poskytnuté dve lekcie od inštruktora pre jazdu v ľavom jazdnom pruhu.
● Možnosť zabezpečiť ubytovanie za poplatok, ktorý je strhnutý až zo mzdy. I depozit sa hradí až zo mzdy, pri odchode zo zamestnania v prípade nepoškodenia ubytovania vrátený.
● Nejedná sa o pozíciu live-in, ale dochádzanie za rôznymi klientmi, teda po pracovnej dobe nemusíte byť klientom k dispozícii a máte čas pre seba.
● Súkromná lekárska starostlivosť.
● Uniforma zabezpečené zamestnávateľom.
● Nízke vstupné náklady.
● Bez poplatku za poradenské a konzultačné služby.
● Po prvých troch mesiacoch garancia min. 40 hodín práce týždenne.
● Zamestnanecký program poskytujúci rôzne zľavy v obchodoch.
● Motivácia zamestnancov systémom Star (ročné udeľovanie cien nominovaným zamestnancom s dobrým výkonom)
● Práca priamo pre anglickú firmu, nie pre agentúru.
● A mnoho iných.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis na adresu: [email protected], prípadne nás kontaktujte na čísle: 032/7440174.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1996. Spoločnosť si zakladá na ľudskosti a humánnosti a záleží jej na tom, aby svojim klientov zabezpečila kvalitnejší a šťastnejší život. Zamestnanecká schéma zároveň motivuje a oceňuje aj svojich zamestnancov, kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požadujeme komunikatívnu angličtinu
- Vodičský preukaz výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2270979  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.35 - 8.95 GBP/hodina, od 1200 do 2000 GBP brutto mesačne (cca 1660 - 2700 EUR)