Chceš spojit prácu so zábavou? Pracuj ako animátor na Malte.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
November 2015
450 - 550 EUR/mesiac, Uvedená mzda je čistá (ubytovanie,strava a uniforma ZDARMA)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začína zimná sezóna a my hľadáme ANIMÁTOROV do 4 * hotelov na MALTE.

Pokiaľ si chcete predlžiť leto, ste mladý, energický a zábavný typ - čítajte ďalej!

Môžete pracovať v hoteloch, ktoré sa pýšia významnými oceneniami za kvalitu a servis.

Poskytneme Vám aj fotografie animátorov pracujúcich pre Vášho budúceho zamestnávateľa.

Animátor pracuje priemerne 8-10 hodín denne, 6 dní v týždni a podieľa sa:

o na vytváraní a organizovaní programov pre hotelových hostí
o zapája do športových a kultúrnych aktivít pre dospelých a najmä pre deti

Výhody, ktoré môžete ako animátor popri práci získať:

- PRÍSPEVOK na dopravu pri konci kontraktu
- mzdu podľa prípadných pracovných alebo animačných skúsenosti (prax však povinná nie je)
- pracovnú uniformu ZDARMA
- ubytovanie a stravu ZDARMA
- vyzdvihnutie priamo z letiska na Malte
- pracovať v medzinárodnom animačnom tíme
- zdokonalíte sa v cudzích jazykoch
- získate kozmopolitné skúsenosti

Pokiaľ máte 18-35 rokov určite vyhovujete požiadavkám zamestnávateľa a môžete čoskoro za prácou vycestovať. V prípade záujmu pošlite CV v anglickom jazyku, spolu s motivačným listom a fotografiou na [email protected].

O prácu sa môžeš uchádzať:
- mailom, [email protected].
- telefonicky
- kedykoľvek osobne na našich pobočkách v Trenčíne a Dunajskej Strede

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Košice - len pre nábory: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Pokiaľ si chceš pozrieť všetky naše ponuky, nájdeš ich tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Prestížna profesionálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje a zamestnáva profesionálnych tanečníkov, umelcov, fotografov, animátorov, personál pre prestížne hotelové site na Malte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prácu animátora môže vykonávať osoba spoločenská, športovo založená, kreatívna a zábavná.

Popritom musíte tiež:
o ovládať na dobrej komunikatívnej úrovni anglický, nemecký alebo francúzsky jazyk
o ideálne vek 18-35 rokov
o spoľahlivú a zodpovednú povahu
o flexibilitu počas pracovného dňa
o skúsenosti sa nevyžadujú, avšak zamestnávateľ ich určite ocení
o pracovať na Malte minimálne 3 mesiace, alebo aj dlhodobo

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2270821  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 550 EUR/mesiac, Uvedená mzda je čistá (ubytovanie,strava a uniforma ZDARMA)