Live-in opatrovateľ/-ka vo Veľkej Británii, aj bez praxe.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, rôzne lokality
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne
385 - 570 GBP/týždeň, závisí od zložitosti poskytovania starostlivosti. Čistá mesačná mzda 1600-2000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jeden z najväčších zamestnávateľov v oblasti live-in opatrovanie vo Veľkej Británii rozširuje rady svojich zamestnancov a hľadá mužov i ženy na danú pozíciu. Využite možnosť rôznych modelov práce (4/4 = 4 týždne práca 4 týždne voľno, prípadne model 2/2 alebo 8/2) a tiež bezplatný profesionálny tréning i následné vzdelávania.

Nástup pre vyhovujúcich uchádzačov možný už 15.12.2015, ale i v roku 2016.

Vaša náplň práce
• opatrovanie, dávkovanie a podávanie liekov
• denné záznamy a záznamy o podaných liekoch
• tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov
• pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny
• aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy
• vykonávanie drobných domácich prác

Pre bližšie informácie ohľadom práce kliknite na našu stránku: http://www.universalconsulting.sk/jobs/live-in-opatrovanie-vo-velkej-britanii-pracujte-pre-jedneho-z-najvacsich-zamestnavatelov-v-danej-oblasti/

Platové podmienky
• 385 – 570 £ / týždeň
• čistá mesačná mzda 1600-2000 Eur
• každá týždenná mzda varíruje podľa zložitosti a potrebných výkonov počas starostlivosti
• príspevky na penzijné pripoistenie a platená dovolenka v budúcom období

Iné výhody:
• práca na trvalý pracovný pomer
• rôzne modely práce 4 ku 4 = 4 týždne práca 4 týždne voľno, prípadne model 2 ku 2 alebo 8 ku 2
• ubytovanie zabezpečené
• 5-dňový tréning ZADARMO so získaním Care Certificate
• priebežná podpora a ďalšie bezplatné vzdelávanie

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis na adresu: [email protected], prípadne nás kontaktujte na čísle: 032/7440174.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je spoločnosť založená v roku 1980, ktorá sa stala jednou z najväčších spoločností vo Veľkej Británii vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Chuť žiť a pracovať vo Veľkej Británii, pokročilá znalosť anglického jazyka slovom i písmom. U mužov zamestnávateľ požaduje prax i vodičský preukaz, u žien sú prax či vodičský preukaz výhodou.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2243231  Dátum zverejnenia: 12.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 385 - 570 GBP/týždeň, závisí od zložitosti poskytovania starostlivosti. Čistá mesačná mzda 1600-2000 Eur