Hľadáme profesionálnych montérov ako aj pomocníkov pri montážach do Nemecka.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zwickau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode so zamestnávateľom
1600 - 2000 EUR/mesiac, závisí od skúsenosti, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných montážnikov (profesionálov aj pomocníkov) do oblastí stavebníctva a priemyslu pre lokalitu Zwickau (v blízkosti českých hraníc):

Jedná sa o:
- montáž okien, dverí - skrutkovanie, vŕtanie, lepenie
- pomoc pri elektro montážach - ťahanie káblov a iné pomocné práce
- pomocné práce na stavenisku
- orezávacie práce
- iné montážnicke práce podľa požiadaviek zamestnávateľa

Zamestnávateľ hľadá motivovaných pracovníkov, ktorým ponúka:

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - pri väčšine pozícii zdarma
- česká koordinátorka na mieste
- pomoc pri vybavovaní všetkých formalít - nemeckého poistenia, registračných procedúr, maximálna asistencia pri získaní rodinných prídavkov a iných benefitov
- odvoz do práce zabezpečený zdarma zamestnávateľom
- 1600-2000€ brutto mesačne pre montážnikov so skúsenosťami, uplatniť sa môžu aj uchádzači s menšou praxou(platové podmienky sú v tomto prípade nižšie cca 1360€ brutto mesačne)
- možné prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe
- finančný príspevok pred Vianocami a letnou dovolenkou
- ochranné prostriedky a náradie poskytuje zamestnávateľ

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Viac informácii môžete nájsť aj na našej stránke:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je úspešná nemecká personálna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1991. Pracovné miesta ponúka v oblastiach priemyslu, obchodu a služieb. Svojím zamestnancom ponúka dobré pracovné prostredie a podmienky a výbornú sociálnu politiku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- hľadáme profesionálnych montážnikov s praxou aj pomocníkov so základnými skúsenosťami (či už v stavebníctve alebo v priemysle)
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni lepších základov - schopnosť odpovedať na základné otázky + bežná slovná zásoba používaná pri práci
- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2237413  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2000 EUR/mesiac, závisí od skúsenosti, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia