Práca v Anglicku - pracovník/čka na spracovanie, balenie a etiketovanie potravín v meste Crewe. Postačujúce základy AJ. Nástup 24.07.2015.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Crewe, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.07.2015, 31.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

­Hľadáme šikovných pracovníkov so základmi anglického jazyka na pracovnú pozíciu „operátor výroby“.
Náplň práce spočíva v spracovaní potravín na výrobnej linke, prípadne balenie a etiketovanie.
Jedná sa o manuálnu prácu v rýchlo tempe.

­- možnosť dlhodobej práce,
- dostatok pracovných hodín (priemerne sa pracuje 48 hodín týždenne)
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce,
- príjemná pracovná atmosféra,
- dlhodobá práca (nevhodné pre študentov, ktorí chcú zostať na menej ako 3 mesiace),
- pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu,
- výborné referencie od zamestnancov

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na emailovú adresu: [email protected]

Dňa 06.08.2015 sa bude konať náborové a informačné stretnutie v Košiciach. V prípade záujmu nás skontaktujte.

V ponuke viaceré pracovné ponuky v rámci Veľkej Británie. Viac informácií nájdete na stránke www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať sa špecializuje na výrobu vešiakov. Môžete však byť presunutý aj do ďalších dvoch prevádzok. Prvou je prevádzka výrobu nealkoholických nápojov a osviežujúcich mrazených výrobkov.Spoločnosť je na trhu viac ako 125 rokov a vo VB si neustále buduje dobré meno na základe výnimočnej kvality a širokej ponuky svojich produktov. Druhou je prevádzka na výrobu PET obalov. Ide o priekopníka na trhu vo výrobe tuhých obalov (fliaš / nádob) pre širokú škálu trhov, ako sú potraviny, nápoje, domácnosť či osobná spotreba. Zároveň je lídrom v dizajne a inováciách a odborníkom vo využívaní technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2122515  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 GBP/mesiac