Práca chyžnej do luxusných 5* hotelov v Amsterdame a v okolí - Holandsko. Nástup ihneď.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Amsterdam a okolie, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.07.2015, 16.07.2015, 23.07.2015
9.56 - 11.26 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach /najmä hoteloch/
- vykonávanie dohodnutých činností súvisiace s upratovaním (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
- zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
- dodržiavanie hygienických štandardov
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne

- práca na slovenskú pracovnú zmluvu, odvody odvádzané na Slovensku
- mzda 1.300Eur netto pri 160 hodinách mesačne, možnosť nadčasov ktoré sú platené EXTRA

Ak vyhovujete požiadavkám zamestnávateľa a máte záujem sa uchádzať o danú prácu, radi Vás uvítame v niektorej z našich pobočiek v Dunajskej Strede, Trenčíne alebo v Košiciach.
Nezabudnite si so sebou vziať Váš životopis alebo nám ho zašlite na mail [email protected].

Najbližšie náborové stretnutie sa bude konať dňa 06.08.2015 v Košiciach.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Košice: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, robí sa Skype pohovor v anglickom jazyku
- silná motivácia pracovať
- flexibilita a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tempe
- predošlé skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou
- výhodou je vodičský preukaz sk. B
- reprezentatívny vzhľad /bez piercingu a viditeľného tetovania/

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2117271  Dátum zverejnenia: 26.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9.56 - 11.26 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania