Práca v sklade vo Veľkej Británií - dobrý kolektív - lepšie základy anglického jazyka. Nástupy ihneď.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia - Newcastle under Lyme, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.04.2015
1100 - 1600 GBP/mesiac, 6.50 GBP/hodina - denná zmena, 7.00 GBP/hodina - nočná zmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v j textilnom sklade. Pozitívne referencie našich kandidátov a spokojnosť nášho klienta zaraďuje túto pracovnú ponuku medzi tie najpopulárnejšie.

Ponúkame pravidelne týždenne odchody, dostatok pracovných hodín a zamestnávateľa, s ktorým budete určite spokojní. Kompletne Vás pripravíme na vycestovanie.
Jedná sa o nenáročnú prácu v modernom textilnom sklade s módnym tovarom svetovej značky. Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru - balenie, etiketovanie, práca s ručným scanerom, vyskladnenie tovaru podľa objednávok.

Základné informácie o práci:
- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa na zmeny: 06.00-18.00, 18.00-06.00
- po dobrom zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľa je možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom (už po odpracovaní 3 mesiacov)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- kantína s teplým a studeným jedlom 24hodín denne
- pracujete priemerne 38,5 hodiny týždenne (možnosť pracovať aj 5 dní v týždni ak sú nadčasy)

Vycestujte aj s kamarátom/kamarátkou a dostanete skupinovú zľavu.

- ubytovanie zabezpečené – 65 GBP týždenne vrátane energií
- pomoc so zakúpením letenky (najbližšie letisko je Liverpool)
- odvoz z letiska zabezpečený za poplatok
- spolupráca počas celého pracovného pobytu
- na mieste je slovenský hovoriaca kontaktná osoba

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na email
[email protected]

Ďalšie sklady a lokality v ponuke!!! Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Prečo využiť služby našej spoločnosti?
- zariadime všetky formality spojené s Vašou žiadosťou o prácu (prezentácia životopisu, vyplníme všetky formuláre a registrácie u zamestnávateľa)
- pomôžeme Vám s dopravou do krajiny
- poskytneme Vám informácie o krajine, čo zariadiť pred odchodom, resp. po príchode do krajiny
- dostanete návod ako si zariadiť britský účet, požiadať o rôzne príspevky (prídavky na deti,
daňové bonusy)
- poskytneme Vám potrebné kontakty na zamestnávateľa, ubytovacieho agenta
- Vašim príchodom do Anglicka spolupráca s nami nekončí!!! V prípade akýchkoľvek problémov, sa neváhajte na nás obrátiť po celý čas Vášho pobytu v zahraničí!

Ďakujeme, že nás motivujete a preto pre Vás od marca 2015 otvárame nové pobočky v Košiciach a Dunajskej Strede. Sme radi, že môžeme byť bližšie k Vám.

pobočka Košice: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať je obľúbená medzi miliónmi zákazníkov po celom svete, ponúka vysoko kvalitnú štýlovú módu.
Od otvorenia prvého obchodu v roku 1969 sa rozrástla na globálnu značku s 1160 predajňami po celom svete a on-line obchodom vo
viac ako 120 krajinách sveta . Zákazníci majú možnosť nakúpiť najnovšie trendy spôsobom, ktorý im vyhovuje. Spoločnosť rýchlo
reaguje na aktuálne trendy v móde, aby vyhovela individuálnemu štýlu svojich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2048353  Dátum zverejnenia: 15.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1600 GBP/mesiac, 6.50 GBP/hodina - denná zmena, 7.00 GBP/hodina - nočná zmena