Pripojte sa k tímu spokojných zamestnancov a pracujte v skleníkoch v Holandsku s vynikajúcim platovým ohodnotením. Nástupy priebežne.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď-dohodou
1200 - 1400 EUR/mesiac, od 6.35 Eur v čistom na hod.+ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ďakujeme, že nás motivujete a preto pre Vás od marca 2015 otvárame nové pobočky v Košiciach a Dunajskej Strede. Sme radi, že môžeme byť bližšie k Vám.

Náš zahraničný partner obsadzuje aktuálne voľné miesta pre zberačov paradajok+iné pomocné práce (preferované sú ženy vzhľadom k charakteru práce) do skleníkov v Holandsku. Práce sú rôzneho charakteru ako:
- zber plodín/rajčín
- starostlivosť o rastliny/otrhávanie lístkov, kvetov
- obtáčanie bylín okolo lana
- likvidácia rastlín

Aktuálne najviac voľných pracovných miest, kde je preferencia žien.

Obávate sa či je táto práca pre Vás vyhovujúca, chcete vedieť aké bude ubytovanie, ako to v práci vyzerá? Práve preto sme boli osobne na prevádzkach a máme k dispozícií foto + videá.
Nájdete ich na našej webovej stránke:http://www.universalconsulting.sk/jobs/zber a balenie paradajok v skleníkových prevádzkach-Holandsko
Taktiež ak chcete ísť v skupinke so známymi, kamarátmi je to možné.

Informácie o pracovnom mieste:
- práca na pracovnú zmluvu pre slovenského zamestnávateľa, min. na 1 rok
- kontaktná osoba na mieste
- práca z/do práce ZDARMA na firemných vozidlách
- ubytovanie ZDARMA
- príjemné pracovné prostredie:zdarma pitný režim /voda, káva/, veľká kantína, fajčiarske priestory, zdarma 1xtýždenne ovocie, zelenina, časopisy
- vo vyhradených hodinách firemný bar pre zamestnancov
- práca min. 38 - 45 hod. týždenne + možnosť nadčasov
- možnosť po 52 týždňoch nastúpiť zdarma na holandský jazykový kurz
- firemné vianočné trhy

Cesta do Holandska:
- odchod Vám pomôžeme organizovať (vždy cestujete v skupinke s ďalšími pracovníkmi)
- cesta mikrobusom, ktorý Vás dovezie až do kancelárie zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do Holandska (vo výške 80 euro/cesta)

- práca minimálne do decembra 2015
- mzda vyplácaná vždy k 15.dňu v nasledujúcom mesiaci
- odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne odvádzané na Slovensku
- ubytovanie ZDARMA (foto k dispozícii), preprava z/do práce ZDARMA
- spokojní zamestnanci

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected]
Tel. 0327440174

Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Osobné stretnutie s vyhovujúcimi uchádzačmi organizujeme:
Trenčín 04.03.2015
Dunajská Streda 05.03.2015
Košice 06.03.2015

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naším klientom je slovensko-holandská personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje pracovníkov pre poľnohospodárstvo, logistiku a výrobu na Slovensku a v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- prax v produkcii/zbere výhodou
- nevhodné pre alergikov!!!!
- základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- ochota manuálne pracovať a akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- preferovaný vek do 40 rokov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2012352  Dátum zverejnenia: 12.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac, od 6.35 Eur v čistom na hod.+ubytovanie zdarma