Zberač paradajok v skleníku a iné pomocné práce. Bojíte sa vycestovať, lebo neviete aké bude ubytovanie? My Vám ho ukážeme pred vycestovaním.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď-dohodou
1200 - 1400 EUR/mesiac, 6.35 Eur v čistom na hod.+ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ďakujeme, že nás motivujete a preto pre Vás od marca 2015 otvárame nové pobočky v Košiciach a Dunajskej Strede. Sme radi, že môžeme byť bližšie k Vám.

Náš zahraničný partner obsadzuje aktuálne voľné miesta pre zberačov paradajok+iné pomocné práce (preferované sú ženy vzhľadom k charakteru práce) do skleníkov v Holandsku. Práce sú rôzneho charakteru ako:
- zber plodín/rajčín
- starostlivosť o rastliny/otrhávanie lístkov, kvetov
- obtáčanie bylín okolo lana
- likvidácia rastlín

Aktuálne najviac voľných pracovných miest, kde je preferencia žien.

Obávate sa či je táto práca pre Vás vyhovujúca, chcete vedieť aké bude ubytovanie, ako to v práci vyzerá? Práve preto sme boli osobne na prevádzkach a máme k dispozícií foto + videá.
Nájdete ich na našej webovej stránke:http://www.universalconsulting.sk/jobs/zber a balenie paradajok v skleníkových prevádzkach-Holandsko
Taktiež ak chcete ísť v skupinke so známymi, kamarátmi je to možné.

Informácie o pracovnom mieste:
- práca na pracovnú zmluvu pre slovenského zamestnávateľa, min. na 1 rok
- kontaktná osoba na mieste
- práca z/do práce ZDARMA na firemných vozidlách
- ubytovanie ZDARMA
- príjemné pracovné prostredie:zdarma pitný režim /voda, káva/, veľká kantína, fajčiarske priestory, zdarma 1xtýždenne ovocie, zelenina, časopisy
- vo vyhradených hodinách firemný bar pre zamestnancov
- práca min. 38 - 45 hod. týždenne + možnosť nadčasov
- možnosť po 52 týždňoch nastúpiť zdarma na holandský jazykový kurz
- firemné vianočné trhy

Cesta do Holandska:
- odchod Vám pomôžeme organizovať (vždy cestujete v skupinke s ďalšími pracovníkmi)
- cesta mikrobusom, ktorý Vás dovezie až do kancelárie zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do Holandska (vo výške 80 euro/cesta)

- práca minimálne do decembra 2015
- mzda vyplácaná vždy k 15.dňu v nasledujúcom mesiaci
- odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne odvádzané na Slovensku
- ubytovanie ZDARMA (foto k dispozícii), preprava z/do práce ZDARMA
- spokojní zamestnanci

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected]
Tel. 0327440174

Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Od začiatku marca sme k Vám bližšie. Otvárame nové pobočky v mestách Košice a Dunajská Streda.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naším klientom je slovensko-holandská personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje pracovníkov pre poľnohospodárstvo, logistiku a výrobu na Slovensku a v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- prax v produkcii/zbere výhodou
- nevhodné pre alergikov!!!!
- základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- ochota manuálne pracovať a akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- preferovaný vek do 40 rokov

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2004568  Dátum zverejnenia: 5.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1400 EUR/mesiac, 6.35 Eur v čistom na hod.+ubytovanie zdarma