Hľadáme šikovných pracovníkov do mäsozávodov v Holandsku. Predchádzajúca skúsenosť s nožom výhodou.

Universal Consulting s.r.o.

Holandsko - Almere, Boxtel, Helmond, Scherpenzeel, Someren Holandsko, Zahraničie ostatné, Holandsko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1495 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zručných pracovníkov – porciovanie, krájanie mäsa, orezávanie a pod. Predchádzajúca prax nie je podmienkou.

– pomocné práce pri vykosťovaní a úprave bravčového a hovädzieho mäsa na linke (napr. nakladanie na pás, vyberanie kostí, obrezávanie, porciovanie, trhanie a pod.)

Ide o prácu na linke – v tempe! V mäsozávodoch teplota okolo 10°C

Hrubá mzda od 1490 EUR - zamestnávateľ ponúka možnosť absolvovať tréning a zaškoliť sa na prácu mäsiara – vykosťovača, kde je platové ohodnotenie od 1500 EUR v čistom mesačne + ako mäsiar neplatíte za ubytovanie.

+ nadčasy preplácané
+ soboty platené extra ku mzde
+ poobedná zmena za príplatok
+ 13-ty plat vyplácaný v máji alebo pri ukončení prac. pomeru ako tzv. dovolenkový plat
+ 24 dní platenej dovolenky
+ možnosť získania daňového bonusu, rodinných prídavkov
+ vrátenie daní po príchode z Holandska

- MOŽNOSŤ zaučiť sa za mäsiara - s čím stúpa aj Vaša mzda

- koordinátori na mieste práce – vybavenie registrácií v Holandsku
- možnosť dlhodobej práce
- možnosť umiestniť aj dvojice /trojice kamarátov
- transport z/do práce zabezpečený zamestnávateľom
- pracovný odev zabezpečený zamestnávateľom
- výplata vyplácaná mesačne na účet doma alebo na účet v Holandsku
- nízke vstupné náklady
- asistencia pred odchodom aj počas celej doby pobytu v zahraničí

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve už viac ako 15 rokov. Náš klient sa riadi heslom :"Spokojný zamestnanec zaručuje kvalitu a tým aj spokojných zákazníkov!" Špecializuje sa aj na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. mäsiari, vykosťovači, porážači, pracovníci na bitúnku. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- znalosť cudzieho jazyka nie je nutná
- preferovaný vek 21 – 35 rokov
- zručnosť a dobrá fyzická kondícia
- chuť pracovať v zahraničí
- dobre odvedená práca

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1982410  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1495 EUR/mesiac