Mäsiar - ponúkame pracovné miesta na TPP pri spracovaní hovädziny v Holandsku. Znalosť cudzieho jazyka potrebná nie je!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
2000 - 2300 EUR/mesiac, Plat od 1500 - 2000 Eur v čistom mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta v Holandsku obsadzujeme voľné miesta určené pre MÄSIAROV - vykosťovačov s praxou.

Náplňou práce je:
- vykosťovanie hovädziny na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho mäsa

- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

+ MINIMÁLNE VSTUPNÉ NÁKLADY
+ Práca pre stabilného holandského zamestnávateľa
+ Práca na trvalý pracovný pomer
+ Stovky spokojných pracovníkov zo SR a ČR
+ Garantovaná práca, odvody aj výplata už k tretiemu dňu nasledujúceho mesiaca
+ Ubytovanie ZDARMA
+ Slovenskí koordinátori sú Vám denne k dispozícii
+ Všetky potrebné papierovačky (registrácie na úradoch, zdravotné poistenie, BSN atď.) Vám vybaví zamestnávateľ

Od 1500 - 2000 EUR v čistom mesačne
+ nadčasy a soboty za príplatok
+ možnosť rodinných prídavkov
+ vrátenie daní
+ 4 týždne platenej dovolenky
+ 8% z hrubej mzdy - príspevok na dovolenku tzv. holiday money

Výška mzdy sa odvíja aj od Vašej zručnosti a šikovnosti pri práci.

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na emailovú adresu [email protected]

Alebo poštou na adresu :
Universal Consulting s.r.o. Štúrovo nám. 18
911 01 Trenčín

Prípadne nás kontaktujte telefonicky 0327440174 a dohodnite si s nami ďalší postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve už viac ako 15 rokov. Náš klient sa riadi heslom :"Spokojný zamestnanec zaručuje kvalitu a tým aj spokojných zákazníkov!" Špecializuje sa aj na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. mäsiari, vykosťovači, porážači, pracovníci na bitúnku. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

- predošlá prax s vykosťovaním
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1956028  Dátum zverejnenia: 12.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2300 EUR/mesiac, Plat od 1500 - 2000 Eur v čistom mesačne.