Hľadáme pomocných pracovníkov na farmy (kvetinové/zeleninové). Nástup január 2015.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
900 - 1300 EUR/mesiac, od 5.10 Eur netto/hod. do 6.00 Eur netto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov/čky na rôzne pomocné práce v poľnohospodárstve.

Predošlá prax v zbere ovocia alebo zeleniny výhodou.

Ide o prácu v tempe, pracuje sa na nadčasy.

Je možnosť odpracovať veľa hodín.

Ponúkame lukratívny zárobok. Spokojní zamestnanci z predchádzajúcich rokov.

- práca pre slovenského zamestnávateľa
-mzdy vyplácaná vždy k 15.dňu v nasledujúcom mesiaci (zálohy možné)
- dane odvádzané v Holandsku (možnosť Tax back, vrátenia daní)
- odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne odvádzané na Slovensku
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ZADARMO
- spokojní zamestnanci
- slovenská koordinátorka na mieste

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected]

Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Slovenská personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje personál pre
poľnohospodárstvo, logistiku a výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
- manuálnu zručnosť
- vodičský preukaz sk. B výhodou
- skúsenosť s jazdením na traktore výhodou
- ochotu manuálne pracovať a akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- požadovaná je rýchla práca a dobrá kondícia
- preferovaný vek 23-40 rokov
- je potrebné sa dohovoriť v anglickom alebo nemeckom jazyku (3 zo skupiny 5-tich pracovníkov)

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1949540  Dátum zverejnenia: 5.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1300 EUR/mesiac, od 5.10 Eur netto/hod. do 6.00 Eur netto/hod.