Hľadáme mäsiarov na úpravu hovädzieho mäsa do Holandska. Slovenskí koordinátori na mieste, ubytovanie zdarma.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2300 EUR/mesiac, Od 1500 - 2000 Eur v čistom mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta v Holandsku obsadzujeme voľné miesta určené pre MÄSIAROV - vykosťovačov s praxou.

Náplňou práce je:
- vykosťovanie hovädziny na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho mäsa

- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

+ MINIMÁLNE VSTUPNÉ NÁKLADY
+ Práca pre stabilného holandského zamestnávateľa
+ Práca na trvalý pracovný pomer
+ Stovky spokojných pracovníkov zo SR a ČR
+ Garantovaná práca, odvody aj výplata už k tretiemu dňu nasledujúceho mesiaca
+ Ubytovanie ZDARMA
+ Slovenskí koordinátori sú Vám denne k dispozícii
+ Všetky potrebné papierovačky (registrácie na úradoch, zdravotné poistenie, BSN atď.) Vám vybaví zamestnávateľ

Od 1500 - 2000 EUR v čistom mesačne
+ nadčasy a soboty za príplatok
+ možnosť rodinných prídavkov
+ vrátenie daní
+ 4 týždne platenej dovolenky
+ 8% z hrubej mzdy - príspevok na dovolenku tzv. holiday money

Výška mzdy sa odvíja aj od Vašej zručnosti a šikovnosti pri práci.

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na emailovú adresu [email protected]

Alebo poštou na adresu :
Universal Consulting s.r.o. Štúrovo nám. 18
911 01 Trenčín

Prípadne nás kontaktujte telefonicky 0327440174 a dohodnite si s nami ďalší postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve už viac ako 15 rokov. Náš klient sa riadi heslom :"Spokojný zamestnanec zaručuje kvalitu a tým aj spokojných zákazníkov!" Špecializuje sa aj na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. mäsiari, vykosťovači, porážači, pracovníci na bitúnku. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

- predošlá prax s vykosťovaním
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1922430  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2300 EUR/mesiac, Od 1500 - 2000 Eur v čistom mesačne