Práca na tulipánovej farme v Holandsku - rôzne pomocné práce na farme. Cesta preplatená zamestnávateľom a ubytovanie zadarmo.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď-dohodou
1000 - 1500 EUR/mesiac, 5,80 Eur v čistom + nadčasy (ubytovanie zadarmo)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné pracovníčky na pomocné práce v poľnohospodárstve v Holandsku!

*** Dňa 26.11.2014 sa uskutoční v sídle našej spoločnosti náborové stretnutie, kde Vám budú ponúknuté bližšie informácie ohľadom pracovnej ponuky! ***

Hlavná náplň práce:

-práca na tulipánovej farme
-sadenie cibuliek
-starostlivosť o rastliny
-drobná práca

Môže ísť aj o kumulované funkcie.
Informácie o pracovnom mieste:
- kontaktná osoba na mieste
- práca min. 35 - 45 hod. týždenne + možnosť nadčasov
- práca pre slovenského zamestnávateľa na slovenskú pracovnú zmluvu
Cesta do Holandska:
- odchod Vám pomôžeme organizovať (vždy cestujete v skupinke s ďalšími pracovníkmi)
- cesta mikrobusom, ktorý Vás dovezie až do kancelárie zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do Holandska (vo výške 80 euro/cesta)

- práca minimálne do mája 2015
- mzda vyplácaná vždy k 15.dňu v nasledujúcom mesiaci
- odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne odvádzané na Slovensku
- ubytovanie a strava ZADARMO
- spokojní zamestnanci

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na email [email protected].

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Pridajte si nás na facebooku a majte aktuálne informácie o aktuálnych pracovných ponukách: www.facebook.com/universalconsulting

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naším klientom je slovensko-holandská personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje pracovníkov pre poľnohospodárstvo, logistiku a výrobu na Slovensku a v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v produkcii/zbere výhodou
- nevhodné pre alergikov!
- aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne 4 osoby zo skupiny 8 osôb)
- vodičský preukaz skupiny B (minimálne 3 osoby z 10-tich)
- ochota manuálne pracovať a akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- požadovaná je rýchla práca a dobrá kondícia
- nutnosť rozlišovať farebné odtiene
- minimálna výška 163 cm

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1916430  Dátum zverejnenia: 3.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac, 5,80 Eur v čistom + nadčasy (ubytovanie zadarmo)