Nenáročná práca skladníka v katalógovom sklade v Burton on Trent. Posledné voľné termíny na rok 2014.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burton on Trent, Veľká Británia
Termín nástupu
10.11.2014, 17.11.2014, 24.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o nenáročnú prácu v distribučnom katalógovom sklade s rôznym tovarom – oblečením, elektronikou, hračkami, bižutériou. Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok.

- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- bezplatne zaškolenie (prvé 2 dni)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň, zadarmo

- dlhodobá práca (nevhodné pre študentov)
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- odvoz z letiska zabezpečený za poplatok /40 GBP-auto/
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je popredný britský digitálny predajca, ktorý ponúka viac ako 33.000 produktov prostredníctvom www.argos.co.uk. Spoločnosť neustále rastie cez mobilné kanály, telefóny a jedinečne cez TV Argos. Spoločnosť obslúži okolo 130 miliónov zákazníkov ročne prostredníctvom siete 740 predajní a v r. 2013 zamestnávala spoločnosť 31.000 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ochota pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1902541  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 GBP/mesiac