Čalúnnik/ stolár pre nábytkársky priemysel v UK!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Grantham, Lincolnshire, Veľká Británia
1500 - 2540 EUR/mesiac, £7.07 - £7.70, plus preplácané nočné smeny,nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, dynamických a motivovaných pracovníkov na kumulovanú pozíciu - čalúnnik a stolár. Jedná sa o pásovú výrobu pre jedného z najväčších výrobcov nábytku vo Veľkej Británii.

o Dlhodobá práca s možnosťou po 6 mesiacoch pracovať priamo pre zamestnávateľa
o Zamestnanci zarábajú £300-£500 týždenne vrátane bonusov a nadčasov (1,500 - 2,540 EUR mesačne)
o Príjemná pracovná atmosféra
o Bonusy za dochádzku, za prácu nad normu, príplatky za nadčasy a víkendy
o Mzda vyplácaná týždenne
o Asistencia s vybavením ubytovania a zakúpením letenky do UK
o Vyzdvihnutie z letiska zdarma
o Transport do práce zdarma

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte na e-mail [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Pre jedného z popredných výrobcov domáceho nábytku vo Veľkej Británii obsadzujeme pozície čalúnnikov a stolárov. Spoločnosť je známa ako jedna z najkvalitnejších a najefektívnejších v nábytkárskom priemysle. Založená bola v roku 1993 a je držiteľom ocenení za najpredávanejšie sedacie súpravy vo Veľkej Británii. Areál závodu sa rozkladá na 130,000 m2, zamestnáva 200 zamestnancov a momentálne vyrába 4,000 sedacích súprav za týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

o Ochota pracovať v UK
o Komunikatívna znalosť anglického jazyka, lepšie základy
o Prax so vzduchovou pištolou a klincovačkou - podmienkou (ideálne minimálne 3 roky)!
o Skúsenosť s výrobou sedacích súprav - podmienkou!
o Precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívny prístup
o Ochota pracovať nadčasy a učiť sa novým veciam
o Dodržiavanie požadovanej normy

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1902535  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2540 EUR/mesiac, £7.07 - £7.70, plus preplácané nočné smeny,nadčasy