Hľadáme pracovníčky na pomocné práce na paradajkovej farme v Holandsku. Preplatená cesta do Holandska!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
rôzne lokality, Holandsko
Termín nástupu
28.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame 4 voľné pracovné miesta pre ženy s anglickým jazykom v poľnohospodárstve v Holandsku.

Hlavná náplň práce:
- paradajkových lístkov v stoji na elektrickom vozíku
- prichytávanie stonky paradajok ku tyči
- práca v tempe

Keďže práca je vo výške na vozíku, je nutné nebáť sa výšok.

Informácie o pracovnom mieste:
- kontaktná osoba na mieste
- práca min. 35 - 45 hod. týždenne + možnosť nadčasov
- práca pre slovenského zamestnávateľa

Ponúkaný plat :
- mzda na hodinu v čistom od €5,50 do €6,75 už po odrátaní odvodov + ubytovanie ZADARMO + možnosť pracovať nadčasy až do 60 hodín týždenne

Cesta do Holandska:
- odchod Vám pomôžeme organizovať (vždy cestujete v skupinke s ďalšími pracovníkmi)
- cesta mikrobusom, ktorý Vás dovezie až do kancelárie zamestnávateľa
- príspevok na dopravu do Holandska (vo výške 80 euro)

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ZADARMO! Odchod zo Slovenska už 26.10.2014 a nástup do práce 28.10.2014!!!!!

- podmienka zostať minimálne 3 mesiace!
- mzda vyplácaná vždy k 15. dňu v nasledujúcom mesiaci
- odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne odvádzané na Slovensku
- ubytovanie ZADARMO
- služby slovenského zamestnávateľa k v Holandsku
- spokojní zamestnanci

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o ponuku zašlite Váš životopis na email:
[email protected]

Ďalšie sklady a lokality v ponuke!!! Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Zamestnávateľom je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie flexibilných riešení pracovných síl, hlavne v skladoch, v distribúcií a logistiky, maloobchodu, potravinárstva a zdravotníctva v celej Veľkej Británii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v produkcii/zbere výhodou
- nevhodné pre alergikov!!!!
- ochota manuálne pracovať a akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- požadovaná je rýchla práca a dobrá kondícia
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
- preferovaný vek od 25 do 40 rokov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1886881  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200 EUR/mesiac