Pomocní pracovníci v potravinárstve v Holandsku. Umiestňujeme aj páry a skupinky kamarátov.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR v čistom mesačne - už po odrátaní ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce sú rôzne pomocné práce najmä pri spracovaní mäsa podľa potreby zamestnávateľa, napr. na expedícii (balenie, váženie, etiketovanie, umývanie mäsa), na linke (krájanie, spracovávanie mäsa).

- práca na hlavný pracovný pomer
- pracovnou zmluvou garantované hodiny (od 36h týždenne)
- možnosť kariérneho rastu, a tým aj zvýšenie základnej mzdy
- príplatky za nadčas a prácu vo večerných hodinách
- možnosť umiestnenia aj bez znalosti cudzieho jazyka a bez praxe
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- zamestnávateľ Vám pomôže vybaviť všetky úradné formality po príchode
- slovenskí koordinátori na mieste
- nízke vstupné náklady
- možnosť umiestnenia párov/ skupiniek kamarátov
- 24 dní platenej dovolenky / rok
- rôzne zamestnanecké výhody a benefity

+ s vašim zamestnávateľom sme začali spolupracovať ako prvý na Slovensku a odvtedy sme jeho jediný a exkluzívny partner

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na [email protected]. Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Váš zamestnávateľ je 15 rokov na trhu práce! V odvetí mäsopriemyslu pôsobí od roku 1998. Uchádzačov prijíma na pozície kostič, rezač, lahôdkár, výrobný pracovník, pomocný pracovník.
S týmto zamestnávateľom sme začali spolupracovať ako prvý na Slovensku a odvtedy sme jeho jediný a exkluzívny partner. Vaši koordinátori hovoria Vašim jazykom a v spolupráci s Vami rýchlo vyriešia všetky problémy. Váš zamestnávateľ má jasný cieľ: spokojný zamestnanec robí kvalitnú prácu a teda sú aj naši klienti spokojní!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca je vhodná najmä pre absolventov SŠ (do 21 rokov) nakoľko sa nevyžaduje predchádzajúca prax
- dobrá fyzická kondícia a zdravotný stav
- ochota pracovať
- ochota vycestovať dlhodobo do zahraničia

Vieme umiestniť aj pracovníkov s praxou!

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1873517  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR v čistom mesačne - už po odrátaní ubytovania