Exkluzívna ponuka pre všeobecné zdravotné sestry, asistentov a aj rôzne iné sesterské špecializácie. Kliniky vo Švajčiarsku!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko - rôzne mestá, Švajčiarsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4200 - 6200 EUR/mesiac, zárobok od 5100 - 7500 CHF

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotné sestry, zdravotnícki asistenti pracujú na rôznych oddeleniach v nemocniciach, klinikách, opatrovateľských domoch alebo ide o domácu starostlivosť.

Náš klient má exkluzívnu ponuku pre všeobecné zdravotné sestry ale aj najrôznejšie sesterské špecializácie, interné a chirurgické obory, psychiatriu, dialýzu, geriatriu a pod. Ponúkame prácu taktiež pre pôrodné asistentky, fyzioterapeutov, laborantov a ďalšie odborné zdravotnícke profesie.

* exkluzívne pracovné prostredie
* kariéra v jednom z najkvalitnejších systémov zdr. starostlivosti na svete
* kontaktná osoba z ČR
* možnosť ďalšieho vzdelávania
* možnosť presťahovať sa spolu s rodinnými príslušníkmi
* asistenica zamestnávateľa pri vybavovaní pracovného povolenia, zdr. Poistenia
* možnosť vycestovať do Švajčiarska, spoznať zamestnávateľa, pracovné prostredie, ubytovanie

Lukratívne platové ohodnotenie:
- zdravotná sestra: od 5,100 do 7,500 CHF (4,200 – 6,179 EUR)
- zdravotnícky asistent: od 4,600 CHF (3,790 EUR)

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis spolu s fotografiou tváre na emailovú adresu [email protected].

V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 32 744 0174 alebo nás navštívte na adrese: Štúrovo nám. 18, 911 01 Trenčín

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotné sestry, zdravotnícki asistenti pracujú na rôznych oddeleniach v nemocniciach, klinikách, opatrovateľských domoch alebo ide o domácu starostlivosť. Našim klientom je významná švajčiarska agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Jej heslom je: "Z pohodlia Vášho domova Vás pripravíme na život a prácu vo Švajčiarsku.". Kandidátom ponúka atraktívne pracovné prostredie, možnosť ďalšieho vzdelávania, exkluzívne finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Vzdelanie v obore:
Zdravotná sestra – min. ukončený 1. stupeň VŠ (Bc)
Zdravotnícky asistent – stredná zdravtoná škola ukončená maturitou

Prax v obore – minimálne 1 rok
Výhodou je pracovná skúsenosť v nemecky hovoriacich krajinách.

Pokročilá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom ("Hochdeutsch") = dosiahnutá úroveň B1 – B2 – nutné zvládnuť komunikáciu so zamestnávateľom, pacientmi ale i napr. rodinnými príslušníkmi pacientov, ako aj vybavovanie telefonátov a zdravotnej dokumentácie pacientov.

Profesionálny prístup
Samostatnosť, spoľahlivosť, tímová práca
Flexibilita a odolnosť voči stresu
Ochota pracovať v zahraničí dlhodobo

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1858411  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4200 - 6200 EUR/mesiac, zárobok od 5100 - 7500 CHF