Práca v textilnom sklade vo Veľkej Británií - Winsford. Nenáročná práca vhodná pre mužov, ženy aj páry. Bez poplatkov agentúre.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Winsford - Veľká Británia, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skladníkov a skladníčky do textilného distribučného skladu s dlhoročnou tradíciou.
Vašou úlohou bude bežná práca v sklade:
- vyzdvihnutie určeného tovaru na základe objednávky
- balenie tovaru/odevov a textilu
- etiketovanie tovaru
- práca s ručným skenerom
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov

Vaše náklady:
- ubytovanie je zabezpečené cez ubytovacieho agenta ( možnosť komunikovať v slovenskom jazyku )
- hradíte si cestu vo Veľkej Británie
-hradíte si ubytovanie, počiatočná splátka je 340 GBP ( 65 GBP týždenné nájomné vrátane energií, 75 GBP vratný depozit, 200 GBP poplatok ubytovaciemu agentovi - rezervačný poplatok )
- vreckové minimálne 14 dní

- transport priamo z letiska zabezpečený
- pomoc pri zakúpení letenky a spolupráca počas celého pracovného pobytu
- nárok na 28 dní platenej dovolenky ročne
- poradenstvo o možnosti získania rôznych benefitov v UK
- možnosť zostať pracovať dlhodobo
- poistenie hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy
- možnosť vrátenia daní po odchode z krajiny
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad, medzinárodný tím
- poradenstvo o Vašich povinnostiach voči úradom pri odchode zo Slovenska

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím Váš životopis na mail: [email protected]
Taktiež Vás pozývame na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Najbližšie organizujeme stretnutia v mestách :

17.9.2014 - Košice
24.9.2014 - Nitra

Ak sa stretnutia nemôžete zúčastniť, radi sa s Vami dohodneme individuálne a ponuku Vám vysvetlíme telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1964, kedy bol založený prvý obchod. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1832114  Dátum zverejnenia: 12.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 GBP/hodina