Práca v pekárenskej výrobe v Holandsku. Nutná znalosť AJ alebo NJ. Prax v obore výhodou. Možnosť vycestovať aj v pároch alebo skupinách.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Waalwijk, Eindhoven, Tilburg, Rotterdam a iné, Holandsko
Termín nástupu
august 2014
6.25 - 8.63 EUR/hodina, od 1000 do 1380 EUR/mesiac, brutto+ nadčasy 25% extra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v produkcii a v baliarni pekárenských výrobkov (chlieb, koláče, palacinky….),
- príprava ingrediencií pre výrobu rôznych produktov,
- pomoc pri výrobe a miešaní cesta,
- kontrola procesu varenia,
- podieľať sa na výrobe vysoko kvalitných výrobkov,
- práca vo vyšších aj nižších teplotách,
- práca na smeny

- nízke vstupné náklady
- možnosť dlhodobej práce v Holandsku s dobrým zárobkom
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradí sa týždenne z výplaty
- priemerná pracovná doba 40 hodín týždenne s možnosťou nadčasov (extra +25%)
- výplata vyplácaná týždenne

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite Váš životopis na e-mail [email protected].

V prípade otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 32 744 0174 alebo nás naštívte na adrese: Štúrovo nám. 18, 911 01 Trenčín.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v pekárenskom priemysle a v logistike. Špecializuje sa aj na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. vodič VZV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

-anglický jazyk alebo nemecký jazyk – mierne pokročilý
-prax vo výrobe pekárenských výrobkov
-vodičský preukaz výhodou

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1823004  Dátum zverejnenia: 4.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6.25 - 8.63 EUR/hodina, od 1000 do 1380 EUR/mesiac, brutto+ nadčasy 25% extra