Personálna asistentka pre náborovú spoločnosť

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Alžbetínske námestie 328, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Závisí od skúsenosti, postoja k práci, motivácii pracovať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia.
Pre novootvorenú pobočku v Dunajskej Strede hľadáme nového kolegu:

Pracovná náplň:
o koordinácia procesu náboru a výberu vhodných kandidátov / zamestnancov pre našich zahraničných partnerov
o aktívna telefonická komunikácia s uchádzačmi o prácu
o pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov, sledovanie aktuálne dopytovaných pracovných pozícií na trhu
o zadávanie inzercie & marketing
o plánovanie osobných stretnutí s uchádzačmi o prácu
o podpisy potrebných dokumentov, zmlúv
o emailová komunikácia, vybavovanie korešpondencie
o preklad do/z anglického jazyka
o štatistiky
o práca s internetom, počítačom, databázou
o pomoc pri organizovaní pracovných náborov
o pomoc pri zabezpečení chodu kancelárie
o aktívna celo teamová spolupráca
o asistencia pri rôznych projektoch
o administratíva
o aktívna komunikácia s centrálou v Trenčíne

o Ponúkame Vám zaujímavú prácu v mladom kolektíve s možnosťou seba-realizácie
o Interné školenia
o Možnosť podieľať sa na inovácii spoločnosti
o Možnosť osobnostného rozvoja

Máte možnosť:
o dlhodobej práce
o možnosť pracovného postupu
o získať skúsenosti a orientáciu na medzinárodnom pracovnom trhu
o získať prax v oblasti náborovej činnosti
o pracovať pre jedného z lídrov na slovenskom trhu v rámci sprostredkovania práce do zahraničia
o pracovať v mladom kolektíve
o získať skvelé skúsenosti

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis spolu s fotografiou na lucia @ universalconsulting.sk

K Vašej žiadosti uveďte prosím:

o Vaše platové požiadavky
o kedy môžete nastúpiť do práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Do nášho tímu, hľadáme spolupracovníka, ktorý bude motivovaný pracovať v hektickom prostredí a nebude mu prekážať pracovný nápor.

Od úspešného kandidáta navyše požadujeme:

o Skúsenosti s personálnou alebo náborovou činnosťou
o Výbornú znalosť slovenského pravopisu
o Ovládanie anglického alebo iného jazyka výhodou (maďarského)
o Skúsenosti s telefonickou komunikáciou s klientmi výhodou
o Ovládanie strojopisu a práce na počítači, internet
o Výborné organizačné a komunikatívne schopnosti
o Odolnosť voči stresu a pracovnému náporu
o Hľadáme zodpovedného, flexibilného pracovníka
o Ochota tvrdo pracovať a učiť sa nové veci
o Chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením
o Sebaovládanie, samostatnosť, kultivovanosť vystupovania a vzhľadu, istotu, pohotovosť vystupovania, schopnosť sociálneho kontaktu, samostatné myslenie

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1806174  Dátum zverejnenia: 31.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Závisí od skúsenosti, postoja k práci, motivácii pracovať