Skladníčky/páry do Veľkej Británie -textilný sklad v Stoke on Trent. Mzda od 7.40-9.90 GBP/hod. Ubytovanie za 55 GBP/týždeň.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Stoke on Trent, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
júl, august 2014
1180 - 1720 GBP/mesiac, 7,40-9,90 GBP brutto/h (preplácané nočné smeny, nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme skladníčky do obľúbených textilných skladov do Veľkej Británie v Stoke on Trent.

Hľadáme ženy/páry na balenie, triedenie, skladanie v distribučnom textilnom sklade.
o Vašou úlohou bude bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom
o Vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
o Práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát)
o Práca v sklade-práca s tovarom (od 2-25 kg)
o Vykladanie a nakladanie vozíkov
o Používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov
o Balenie odevov-balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec
o Etiketovanie
o Kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
o Práca na smeny
o Práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne...
o Mzdové podmienky: 7,40-8,42 GBP brutto/h (preplácané nočné smeny, nadčasy, sviatky)
o Po 12 týždňoch 8,14-9.90 GBP brutto/h
V prípade záujmu Vás pozývame aj na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Stretnutia najbližšie organizujeme v týchto mestách :

Trenčín – 24.7.2014
Poprad – 31.7.2014
Košice – 08.08.2014
Každý úspešný uchádzač dostane pri odchode do Veľkej Británie od nás DARČEK.

o Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a príručku ohľadne formalít, oznamovacích a registračných povinností, ako aj poskytnutie všeobecných informácií,  ktoré je nutné vybaviť si pred vycestovaním do zahraničia a po príchode späť do krajiny
o Vaše prijatie do zamestnania potvrdí vždy zamestnávateľ zmluvou, ktorú podpíšete v našej kancelárii ešte pred odchodom.
o Práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
o Pomoc so zakúpením letenky a spolupráca počas celého pracovného pobytu
o Poskytnutá pracovná uniforma
o Možnosť stravovania v závodnej jedálni
o Bezplatný parking
o Príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
o Budete pracovať pre klienta, s ktorým sme ako prvý na Slovensku začali spolupracovať v r. 2004
o Asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do UK: 55 GBP týždenné nájomné, po príchode do UK sa platí 230 GBP v čom je zahrnuté dvojtýždenné nájomné, admin fee, vratný depozit
o Výborné referencie od zamestnancov

V prípade záujmu, zašlite prosím Váš životopis na emailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

TKMaxx je jeden z najúspešnejších maloobchodov v Európe. Ponúkame prácu v našom tíme a tešíme sa, že sa stanete našou súčasťou.

TJX Europe je súčasťou TJX, Inc – popredného predajcu svetovej módy a tovaru za vysoko zlacnené ceny s ročným obratom vo výške takmer 22000000000 dolárov. Máme viac ako 800 spolupracovníkov v našich európskych pobočkách v Düsseldorfe a Watford, cez 17,000 pracovníkov v našich európskych skladoch vo Veľkej Británii, Írsku aPoľsku a distribučných centrách a celosvetovo viac ako 160.000 TJX pracovníkov.

Naša spoločnosť vznikla vo Veľkej Británii v r. 1994 a do r. 2010 sme otvorili 355 obchodov a butikov. Nákup cez internet je tiež veľmi obľúbený. Predávame módne značky až o 60% lacnejšie a preto sa k nám naši zákazníci vracajú znovu a znovu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

o Ochota pracovať v UK
o Komunikatívna znalosť anglického jazyka
o Prax v sklade výhodou
o Precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1794458  Dátum zverejnenia: 8.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1180 - 1720 GBP/mesiac, 7,40-9,90 GBP brutto/h (preplácané nočné smeny, nadčasy)