Pracuj v obľúbených potravinových skladoch. Rôzne lokality + dobré podmienky! Spoľahlivá agentúra!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Dagenham, Snodland, Veľká Británia
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 11.17 GBP/hodina, pri splnení 100% normy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného partnera, pre ktorého sme najväčším dodávateľom pracovných síl, hľadáme vhodných kandidátov na prácu do obľúbených potravinových skladov v rôznych mestách: Dagenham, Snodland, iné.

Na základe NADŠTANDARDNÝCH vzťahov so zamestnávateľom Vám vieme zabezpečiť:
+ prednostné umiestnenie a
+ dobré pracovné podmienky.

Naša agentúra Vám NAVIAC ponúka:
+ asistenciu počas celého Vášho pobytu v zahraničí,
+ seriózne jednanie,
+ profesionálny prístup,
+ kvalitné poradenstvo a
+ nadštandardné služby!

Jedná sa o prácu v potravinárskom sklade. Práca pri nižšej teplote. Práca je fyzicky náročná vzhľadom na dosiahnutie požadovanej normy.

Náplň práce:
- práca s elektrickými paletovými vozíkmi PPT
- vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
- práca v tempe
- práca aj s ručným skenerom
- manipulácia s tovarom (od 2-25 kg)
- vykladanie a nakladanie vozíkov
- etiketovanie
- práca na zmeny - podľa objednávok
- možnosť pracovať aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky
- práca v chladnom prostredí
- pracuje sa minimálne 37,5 hodín/týždenne a viac

Mzdové podmienky
od 7.00 GBP -11.17 GBP v hrubom/hod pri splení 100% normy + preplácané nočné zmeny, nadčasy, sviatky
* počas tréningu /prvých pár týždňov/ pokiaľ nesplníte normu môže byť mzda nižšia - od 6,31 do 7,78 GBP

V prípade záujmu Vás pozývame aj na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Stretnutia najbližšie organizujeme v týchto mestách :
07.8.2014 - Trencin
08.8.2014 - Kosice
13.8.2014 - Zilina
15.8.2014 - Bratislava
20.8.2014 - Nitra

- dlhodobá práca /nevhodné pre študentov!!!/
- príplatky na nadčasy, víkendy a nočné zmeny
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska / poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- práca na min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky a spolupráca počas celého pracovného pobytu
- výborné referencie od zamestnancov
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu
Každý úspešný uchádzač dostane pri odchode do Veľkej Británie od nás DARČEK.

Vaše životopisy posielajte na email [email protected] alebo nás kontaktujte na čísle 032/7440174.

Ďalšie sklady a lokality v ponuke!!! Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naším klientom je vedúca personálna spoločnosť vo Veľkej Británii, založená v r. 1986. V súčasnosti má viac ako 114 pobočiek a zamestnáva viac ako 30.000 ľudí najmä v oblasti priemyslu a logistiky (Tesco, Mark & Spencer, Zara, TK Maxx a množstvo iných prevádzok). Naším partnerom je od r. 2004.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1790237  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 11.17 GBP/hodina, pri splnení 100% normy