Nástup ihneď- pracovné miesto pre opatrovateľku - 3962CS Wijk Bij Duurstede- Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
05.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1600,00 NETTO za odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku klientovi nar. v roku 1955, bývajucom v apartmáne v meste 3962 Wijk bij Duurstede. Klient má "multiple sclerosis" ,je imobilný. Klient je inkontinentný, má katéter. Je aktívny skôr v dopoludňajších hodinách , nakoľko popoludní - už od 17 tej do rána do cca 7.30 spí. Býva unavený, ale v prípade pekného počasia rád pôjde na prechádzku. Má rád hudbu. Potrebuje pomôcť pri hygiene, toalete, pri obliekaní, zobliekaní, ďalej navariť, upratať bytové priestory.
Klient je FAJČIAR , takže ku klientovi môže prísť opatrovateľka, ktorej neprekáža fajčenie.
ĎALŠIE VÝHODY: preplatené cestovné, bez poplatkov.
Požiadavky: ANGLICKÝ JAZYK + skúsenosti s opatrovaním
Nástup: termín nástupu je po dohode s klientom ihneď
PLATOVÉ PODMIENKY: 1600 ,00 EUR // netto za odpracovaný mesiac + cestovné

CESTOVNÉ - hradené spoločnosťou v plnej výške.
Auto Vás zoberie z Vašej domácej adresy a odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí jeden až dva dni.
- zabezpečíme a zaplatíme Vám cestovné poistenie
- poskytneme Vám pracovné oblečenie
- pracovné turnusy od 4 týždňov
- kvartálne navýšenie mzdy /odmeny/
- profesionálny prístup a pomoc
- garancia dlhodobej spolupráce
- v prípade potreby non stop telefónne spojenie s pracovníkom agentúry
- nie je nutné nás osobne navštíviť v agentúre, vieme sa dohodnúť telefonicky resp. e-mailom
- znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni / to znamená,aby ste sa vedeli s klientom dohovoriť o bežných základných veciach v oblasti opatrovania
- preskúšanie znalosti cudzieho jazyka aj telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2973171  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600,00 NETTO za odpracovaný mesiac