Nástup ihneď- opatrovateľka - nová rodina - mesto 7924XP Veeningen- Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
17.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500,00 NETTO za odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku sl. nar. v roku 1984, bývajúcej v meste Veeningen,Holandsko.
Slečna je váhovo cca 60 kg, pohybuje sa samostatne, má epilepsiu , má pomalšie myslenie aj rozprávanie, niekedy je jej ťažko sa vyjadriť,čo chce. Slečna býva v dome s jej mamou, ktorá je veľmi milá a opatrovateľke bude nápomocná.
Jedná sa o kompletnú opateru o pacienta, pomoc reps. dohľad pri hygiene, toalete, obliekanie, zobliekanie. Je potrebné šoférovať -- teda odviezť slečnu do školy, pomáhať jej pri denných aktivitách atď.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + VODIČSKÝ PREUKAZ
bez poplatkov, zaplatené komplet cestovné.
TERMÍN NÁSTUPU: po dohode s klientom ihneď
PLATOVĚ PODMIENKY: 1500,00 EUR NETTO za odpracovaný mesiac

CESTOVNÉ - hradené spoločnosťou v plnej výške.
Auto Vás zoberie z Vašej domácej adresy a odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí jeden až dva dni.
- zabezpečíme a zaplatíme Vám cestovné poistenie
- poskytneme Vám pracovné oblečenie
- pracovné turnusy od 4 týždňov
- kvartálne navýšenie mzdy /odmeny/
- profesionálny prístup a pomoc
- garancia dlhodobej spolupráce
- v prípade potreby non stop telefónne spojenie s pracovníkom agentúry
- nie je nutné nás osobne navštíviť v agentúre, vieme sa dohodnúť telefonicky resp. e-mailom
- znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni / to znamená,aby ste sa vedeli s klientom dohovoriť o bežných základných veciach v oblasti opatrovania
- preskúšanie znalosti cudzieho jazyka aj telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2877089  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500,00 NETTO za odpracovaný mesiac