Nová ponuka - opatrovateľka v novej rodine - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500,00 netto / odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA : 1500,00 EUR NETTO + zaplatené komplet cestovné+ŽIADNE POPLATKY
Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku pánovi nar. 17.4.1940 , bývajúcom v meste 3708AA Zeist,Holandsko.
Pán býva v dome, má Alzheimer, potrebuje hlavne povzbudiť a poradiť, motivovať zo strany opatrovateľky, vyplniť voľný čas a stanoviť pravidelný denný režim. Pán je samostatný, berie svoje lieky, pri obliekaní,zobliekaní, hygiene a toalete potrebuje asistenciu. Je potrebné šoférovať, či už na nákupy, alebo ísť s klientom k lekárovi.
Platové podmienky: 1500,00 Eur netto za odpracovaný mesiac + preplatené cestovné, bez poplatkov.
Požiadavky: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + VODIČSKÝ PREUKAZ
Termín nástupu: po dohode s klientom ihneď

CESTOVNÉ - hradené spoločnosťou v plnej výške.
Auto Vás zoberie z Vašej domácej adresy a odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí jeden až dva dni.
- zabezpečíme a zaplatíme Vám cestovné poistenie
- poskytneme Vám pracovné oblečenie
- pracovné turnusy od 4 týždňov
- kvartálne navýšenie mzdy /odmeny/
- profesionálny prístup a pomoc
- garancia dlhodobej spolupráce
- v prípade potreby non stop telefónne spojenie s pracovníkom agentúry
- nie je nutné nás osobne navštíviť v agentúre, vieme sa dohodnúť telefonicky resp. e-mailom
- znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni / to znamená,aby ste sa vedeli s klientom dohovoriť o bežných základných veciach v oblasti opatrovania
- preskúšanie znalosti cudzieho jazyka aj telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2867786  Dátum zverejnenia: 29.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500,00 netto / odpracovaný mesiac