Aktuálne - vianočný záskok + vianočný bonus - 2 súčasne pracujúce opatrovateľky v jednej rodine - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1600,00 NETTO za odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NOVÁ PONUKA : + VIANOČNÝ BONUS + KOMPLET HRADENÉ CESTOVNÉ
Ponúkame prácu ako vianočný záskok pre 2 opatrovateľky - resp. 1 zdravotnú sestru a jednu opatrovateľku ku pani nar. v roku 1944, bývajúcu v meste Harderwijk,Holandsko. Pani je paralizovaná, má katéter, pohyb pomocou vozíčka, k dispozícii je dvíhací prístroj. Pani potrebuje pomôcť pri jedení a pití, pri hygiene, toalete, taktiež je potrebné ku pani vstávať v noci.
U pani pracujú súčasne dve naše opatrovateľky, ktoré Vás zaučia, zaškolia a všetko potrebné vysvetlia.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
TERMÍN NÁSTUPU: IHNEĎ
PLATOVĚ PODMIENKY: 1600,00 Eur NETTO za odpracovaný 30 dní + preplatené cestovné, bez poplatkov.

CESTOVNÉ - zaplatené vopred šoférovi, žiadne poplatky.
Auto Vás odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

NOVÁ PONUKA: + VIANOČNÝ BONUS + KOMPLET HRADENÉ CESTOVNÉ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Agency s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, sprostredkovaním zamestnania a zamestnávaní v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Nám. osloboditeľov 940/1
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mikuláš Cina
Tel.: 0918584222
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2808146   Dátum zverejnenia: 11.11.2016