Ponuka pre zdravotnú sestru,jednorázový zárobok -- len na 3 týždne , Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
14.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
50,00 EUR NETTO//deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NOVÁ PONUKA : -- 2 súčasne pracujúce opatrovateľky v rodine --
Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku pani nar. v roku 1944 , bývajúcom v meste Harderwijk,Holandsko.
Pani je váhovo cca 59 kg, je po srdcovom infarkte, berie pravidelne svoje lieky, pohyb len pomocou vozíčka. Pani potrebuje pomôcť s jedením,pitím, s obliekaním,zobliekaním, pri toalete, hygiene. U klientky pracujú dve opatrovateľky súčasne, takže sú si spolu nápomocné. V prípade záujmu poskytneme telefonický kontakt na našu opatrovateľku,ktorá je teraz u klientky.
Práca je termínovo od 15.5.2016 do 5.6.2016, t.j. 3 týždne, pretože naša opatrovateľka sa vráti ku klientke späť.
TERMÍN NÁSTUPU: po dohode s klientom ihneď
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
PLATOVĚ PODMIENKY: 50,00 NETTO ZA JEDEN DEŇ + CESTOVNÉ ZAPLATENÉ DOPRAVCOVI HNEĎ PRI VYCESTOVANÍ, bez poplatkov.

CESTOVNÉ ZAPLATENÉ NAŠOU AGENTÚROU DOPRAVCOVI HNEĎ PRI VYCESTOVANÍ,
bez poplatkov.
Auto Vás zoberie z Vašej domácej adresy a odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2521560  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50,00 EUR NETTO//deň