Centrum Den Haag -- 2 súčasne pracujúce opatrovateľky v jednej rodine , Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2200,00 Eur netto za odpr. 45 dní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku pánovi nar. v roku 1928, bývajúcom v meste Den Haag.
Pán je váhovo cca 80 kg, je diabetik, berie pravidelne svoje lieky, pohyb pomocou vozíčka. Pán slabšie vidí aj počuje. Pán potrebuje pomôcť s jedením,pitím, s obliekaním,zobliekaním, pri toalete, hygiene. U pána pracujú dve opatrovateľky súčasne, takže sú si spolu nápomocné. Pán býva s partnerkou v dome v centre mesta Den Haag. Partnerka je zdravá, nepotrebuje pomoc.
POŽIADAVKY: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni + VODIČSKÝ PREUKAZ
TERMÍN NÁSTUPU: po dohode s klientom ihneď
POŽIADAVKY: ANGLICKý JAZYK na komunikatívnej úrovni
PLATOVĚ PODMIENKY: 2200,00 EUR // netto za odpracovaných 45 dní

bez poplatkov, preplatenie cestovného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Pán je váhovo cca 80 kg, je diabetik, berie pravidelne svoje lieky, pohyb pomocou vozíčka. Pán slabšie vidí aj počuje. Pán potrebuje pomôcť s jedením,pitím, s obliekaním,zobliekaním, pri toalete, hygiene. U pána pracujú dve opatrovateľky súčasne, sú si spolu nápomocné. Pán býva s partnerkou v dome v centre mesta Den Haag. Partnerka je zdravá, nepotrebuje pomoc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2252826  Dátum zverejnenia: 31.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200,00 Eur netto za odpr. 45 dní