1800,00 Eur za 30 dní NETTO pre opatrovateľku, bez poplatkov, mesto Soest - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
28.5.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1800.00 EUR/mesiac, NETTO / za 30 dní pre opatrovateľku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Holandsku: hľadáme opatrovateľku/zdr.sestru ku pani, narodenú v roku 1933, váhovo cca 48 kg, bývajúcu v meste Soest, Holandsko. Pani má demenciu, je inkontinentná, je viac ležiaca, v noci spí, prístoje na dvíhanie sú k dispozícii. Potrebuje pomôcť so všetkým, s jedením,pitím, toaletou,hygienou,obliekaním,zobliekaním, ďalej vedenie domácnosti, navariť, upratať bytové priestory.
Pani býva spolu s manželom v dome, obaja sú vegetariáni.
V rodine pracuje naša opatrovateľka,ktorá novú zaučí,zaškolí.
ĎALŠIE VÝHODY: preplatené cestovné, bez poplatkov.
Požiadakvy: ANGLICKÝ JAZYK +s kúsenosti.
Nástup: termín nástupu je 28.5.2015

Plat 1800,00 Eur za 30 dní pre opatrovateľku
+ preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Hľadáme opatrovateľku/zdr.sestru ku pani, narodenú v roku 1933, váhovo cca 48 kg, bývajúcu v meste Soest, Holandsko. Pani má demenciu, je inkontinentná, je viac ležiaca, v noci spí, prístoje na dvíhanie sú k dispozícii. Potrebuje pomôcť so všetkým, s jedením,pitím, toaletou,hygienou,obliekaním,zobliekaním, ďalej vedenie domácnosti, navariť, upratať bytové priestory.
Požiadakvy: ANGLICKÝ JAZYK +skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2107531  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800.00 EUR/mesiac, NETTO / za 30 dní pre opatrovateľku