Aktuálna ponuka - zdravotná sestra / opatrovateľka - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1500.00 EUR/mesiac, NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, Starostlivosť o pána narodeného v roku 1939 . Pán má Sklerose Multipe a leží v posteli , alebo je na vozíku . K dispozícii sú stroje na dvíhanie a takisto je v dome výťah. Má stomu a katéter. Pán býva s manželkou v rodinnom dome v centre mesta Den Haag. Manželka je zdravá, nepotrebuje opateru, skôr je veľmi nápomocná opatrovateľke .Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu so sprchou a sociálnym zariadením. Klient je priateľský a nemá rád keď s
k nemu správajú ako ku dieťaťu. V rodine pracuje naša zdravotná sestra,ktorá po príchode novú zdr.sestru resp. opatrovateľku zaučí,
oboznámi ju s denným režimom atď. Na toto pracovné miesto sa vyžaduje angličtina na komunikatívnej úrovni. Nástup na toto pracovné miesto je po dohode ihneď.
Platové podmienky: 1500 Eur Netto/mesiac + cestovné v plnej výške,bez poplatkov.

2.Starostlivosť o pani nar. v roku 1986, bývajúca v Holandsko. Pani má ochorenie svalov, je paralizovaná na celom svojom tele. Dokáže hýbať hlavou a trocha rukami. Pohyb len pomocou vozíčka. Je to veľmi citlivá mladá žena,rada sa pekne oblieka,má rada módu, rada nakupuje, rada sa rozpráva. Pani potrebuje pomôcť s obliekaním,zobliekaním,toaletou,hygienou, ďalej komplet vedenie domácnosti,navariť,upratať bytové priestory.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku so znalosťou anglického jazyka na komunikatínvej úrovni.
Nástup po dohode v priebehu týždňa.
Platové podmienky 1500/mesiac.

3, Starostlivosť o pána nar. v roku 1938, bývajúceho v meste Heerde.
Pán prekonal operáciu tumoru na mozgu, má katéter, pravidelne berie svoje lieky, pri jedení a pití potrebuje pomoc, pohyb pomocou vozíka.
K dispozícii je prístoj na dvíhanie. V noci spí,ak sa zobudí,tak v prípade,že potrebuje pomôcť otočiť sa. Jedná sa o komplentú starostlivosť o pána, pomoc pri obliekaní,zobliekaní, hygiene,toalete, navariť, upratať bytové priestory. U klienta pracuje naša opatrovateľka, a hľadáme k nej novú, teda , o pána sa budú starať súčasne dve opatrovateľky. Na pracovné miesto hľadáme druhú opatrovateľku so znalosťou nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni a so skúsenosťami.
Nástup: po dohode - ihneď.
Platové podmienky: 1300,00 Eur netto/mesiac, + preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Plat od 1300 až 1500,- EUR / mesiac + preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2000634  Dátum zverejnenia: 3.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500.00 EUR/mesiac, NETTO