Aktuálna ponuka pre opatrovateľku - Holandsko, Belgicko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.12.2014
2000.00 EUR/mesiac, PLAT JE NETTO ZA 6 TÝŽDŇOV + vianočný príplatok + cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PLAT JE 2000,- Eur/NETTO ZA 6 TÝŽDŇOV + 100 Eur vianočný príplatok + 200 Eur cestovné

1,Starostlivosť o pána nar. v roku 1924, bývajúceho v meste Mortsel,Belgicko. Pán je inkontinentný, má Parkinsonovú chorobu, berie pravidelne svoje lieky,má výkyvy krvného tlaku,preto je potrebné mu pravidelne merať tlak. Diéty nemá žiadne,pri jedení a pití potrebuje pomoc,pohyb - dokáže prejsť malými krôčikmi s pomocou opatrovateľky alebo vozíček, v noci potrebuje pomoc. Jedná sa o kompletnú pomoc pri obliekaní, zobliekaním, toalete,hygiene, ďalej komplet vedenie domácnosti,navariť,upratať bytové priestory.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku,zdravotnú sestru so znalosťou .
ANGLICKÉHO JAZYKA na komunikatínvej úrovni.
Nástup možný po dohode ihneď.
2, Hľadáme opatrovateľku do súkromného opatr. ústavu v meste Slootdorp,Holandsko. Jedná sa o opatrovanie mentálne postihnutých po väčšine mladých ľudí, s ktorými je potrebné pracovať - v zmysle spoločne urobiť raňajky, vytvárať denný program, chodiť s nimi do fitnescentra,plávať,hrať hry, cvičiť. Takisto je potrebné pomôcť pri hygiene,toalete, s obliekaní,zobliekaní. V ústave už pracujú naši 3 opatrovatelia, ktorí novú zaučia,zaškolia.
Ubytovanie a strava je zabezpečená priamo v ústave.
Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku s ANGLLICKÝM JAZYKOM na komunikatívnej úrovni a takisto s vodičským preukazom.
Nástup na toto pracovné miesto je 13.12.2014.

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na tieto pracovné miesta hľadáme zdravotné sestričky, alebo skúsené opatrovateľky, so znalosťou nemeckého jazyka, alebo anglického jazyka s vodičským preukazom.
Stále sú v ponuke aj miesta pre opatrovateľky so skúsenosťami, ale aj začiatočníčky, ktoré ovládajú NJ, alebo AJ na základnej úrovni s , ale aj bez vodičského preukazu.

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1947285  Dátum zverejnenia: 3.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000.00 EUR/mesiac, PLAT JE NETTO ZA 6 TÝŽDŇOV + vianočný príplatok + cestovné